Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza pigułka antykoncepcyjna po Duphastonie


Gość wiki1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam pytanie. Nikt mi nie umiał pomóc na zadnym forum, więc udzielam się tutaj. Okres spóźniał mi się 8 dni. Poszłam do ginekologa, wykluczył ciąże. Powiedział, że powinnam już mieć okres, oraz że "coś" mi się powiększyło ale nie ma krwawienia. Przepisał mi tabletki na wywołanie okresu. Miałam jednak dostać okres po skończeniu leków na jego wywołanie. Krwawienie pojawiło się po 3 pastylkach, czyli po 1,5 dnia. nie wiedziałam, co mam robić. Zdecydowałam się na zażycie tabletki antykoncepcyjnej. Dopiero zaczynam i ginekolog powiedział, aby pierwszą tabletke przyjąć, gdy wystąpi krwawienie i traktować to jako okres. Martwi mnie jednak to, że tak szybko pojawiło się krwawienie. Czy antykoncepcja będzie prawidłowo funkcjonować? Dodam, że lek nazywał się duphaston, a pigułke anty zażyłam około 24 godziny później (w dniu obfitego krwawienia nie zażyłam więcej duphastonu w obawach o zdrowie, a antykoncepcje przyjełam o 21)

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że tak. Wiem jak głupio to brzmi niestety. Chodzi o to, ze poprzedniego dnia miałam niedużo krwi która była brązowawa jakby i w bardzo małych ilościach, widoczna tylko przy wycieraniu się, oraz już późnym wieczorem na wkładce higienicznej. Następnego dnia po porannej ubikacji było normalne krwawienie. W ten sam dzień o 21 zażyłam tabletkę anty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...