Skocz do zawartości
Forum

Wodniste upławy i brak okresu


Gość klaudynka543

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudynka543

nie sadze. gdy kochamy sie z chlopakiem to zawsze stosunek przerywany wiec nie ma opcji zeby cos we mnie poszlo. za 2 tyg ide do gina boje sie ze to moze byc cos powaznego. na poczatku byl bardzo wodnisty i bylo go bardzo duzo jednak widze ze z czasem przyjal on konsystencje 'serkowa' a po stosunku zawsze wylatuje ta woda.. boje sie ze to moze byc nadzerka :(

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze warto podkreślić, że stosunek przerywany NIE JEST metodą antykoncepcyjną. Ryzyko ciąży jak najbardziej zatem istnieje. Dlatego też ze względu na brak miesiączki powinna Pani wykonać test ciążowy.
Opisane zaś przez Panią upławy mogą być wynikiem infekcji jak i innych schorzeń narządu rodnego. W celu postawienia konkretnej diagnozy proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio okres mialam 15 stycznia, w lutym nie pojawil sie w ogole. Nie odnotowalam u siebie zadnych oznak ciazy, nie bola mnie piersi, nie mam mdlosci, jedyne co mnie zastanawia to wodniste biale uplawy. Zaznaczam, ze jestem w trakciw brania antybiotyku od tygodnia gdyz zachorowalam na grype. Prosze o pomoc, co to moze byc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...