Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

odludek
Nie przeszkadza mi że on się tak zachowywał. Widać jak umiesz czytać

Przecież O TYM właśnie mówiłam. Że nie przeszkadza Ci całe zło, jakie Kaśce wyrządził. I to między innymi jest żałosne w Twoim podejściu. Ciekawe, czy gdyby Ciebie ktoś tak skrzywdził, to chciałabyć zostać przez kogos potraktowana tak, jak Kaśka przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza

odludek
Krytukuj sobie moje posty skoro w ten sposób tylko możesz się spełnić w życiu :) Gdyby przynajmniej mnie to ruszało, ta Twoja krytyka :D

Widać stąd, że to TY nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Bo gdybyś zrozumiała, to wiedziałabyś, że krytykuję je wtedy, gdy uznaję, że szkodzą innym. Bo nie chcę, żebyś zartuwała życie ludziom, którzy przychodzą tu po pomoc. Tak trudno to zrozumieć, że nie wszyscy mają innych w d*pie? Nie wszyscy muszą byc tacy, jak Ty.

Odnośnik do komentarza

odludek
Jasne, skrzywdzona, dosyć szybko jej przeszło

Oooo, ciekawe... Kaśka nie była nigdy skrzywdzona przez tego faceta? Ciekawe, jakie tu jeszcze rewelacje bedzie można przeczytać... Jedyne, co Cie obchodzi, to to, żeby ona jak najgorzej się czuła(znowu:ŻAL). Bo niby co Ci przeszkadza to, że teraz czuje się lepiej?

Odnośnik do komentarza

odludek
Nie mówie że bicie jest dobre, ale Kaśka nie jest święta, i nie obrażaj mnie, tylko dlatego że mam inne zdanie na jakiś temat, widać jaką jesteś ograniczoną osobą, możesz sobie mnie obrażać, zdania nie zmienie

Nie obrażam Cię. Stwierdzam tylko fakty. Sama dopiero co przyznałaś się do hipokryzji i znieczulicy. Jednoznacznie to udowodniłaś, kiedy przyznałaś mi rację w tym, o co Cie podejrzewałam. Nie będę więc kolejny raz uzasadniała swojego zdania na Twój temat, bo juz to nieraz robiłam. A stwierdzenia typu: "Kaśka nie jest święta", nie usprawiedliwiają takiej znieczulicy i obłudy.

To Ty jestes ograniczona, skoro te dwie rzeczy(to znaczy wspomniane wyżej znieczulica i obłuda) zaślepiają Cię do tego stopnia, że nie potrafisz przyjąć krytyki ich dotyczących, i dostrzec, że przez nie zwyczajnie innym szkodzisz(tak jak Kaśce).

Odnośnik do komentarza

Oj zaraz się popłacze, widać kto jest ograniczony, skoro nie można mieć innego zdania, nie obrażasz? Ciekaweee. Poza tym to już nudne się robi, nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć, prawda jest taka że Kaśka powinna pomyśleć o dziecku, a nie o imprezach tylko. Ale szkoda pisać na tym forum, bo tak jak napisałam zaraz odezwą się mądralińskie i zaczną obrażać innych, że niby szkodzimy komuś mówiąć PRAWDĘ

Odnośnik do komentarza

odludek
Oj straszne bidulka, żeby tylko w depresja nie popadła że usłyszała prawdę, że powinna lepiej zajmować się dzieciakiem. No biedna Kasia

Ohohoho, strasznie śmieszne... Tak, jasne, gdzie Ty tu jakąś prawdę widzisz... Prawda, od której hipokryzją śmierdzi na kilometr.
Jeśli to, że ktoś współczuje Kaśce, tak bardzo Cię bawi, to tym bardziej widać, że guzik Cię ona obchodzi. Po co sie wiec w ogóle wypowiadasz w wątku kogoś, kogo masz w tyłku?

Odnośnik do komentarza

odludek
Nie muszę się przed nikim usprawiedliwiać, a już na pewno nie przed Tobą

Przecież nie mówiłam, że masz się usprawiedliwiać. Mówiłam, że pewne rzeczy, takie jak "Kaśka nie jest święta", które pisałaś nie usprawiedliwiają Twojej postawy. A po co je w ogóle pisałaś, jak nie po to, żeby pewne swoje zachowania wytłumaczyć? Nikt Ci nie kazał, sama to zrobiłaś.
Człowiek, który cechuje się hipokryzja i znieczulica, powinien sie zmienic, a nie próbowac coś tu tłumaczyc, jednocześnie zatruwając tymi rzeczami życie założycielom wątku. Zmień się, a potem sie wypowiadaj. A jak uważasz, że to takie wspaniałe, że masz GDZIEŚ to wszystko wspomniane tu wcześniej, to przynajmniej nie wypowiadaj się na forum i nie rozpie#rzaj lodziom zycia. Pochwal sie swoim znajomym, że wszystko masz gdziez, pewnie są tacy jak Ty, więc na pewno to docenią, i Cie podbudują.

Odnośnik do komentarza

odludek
Skończyłam z Tobą. Prawda jest taka że Kaśka powinna lepiej zajmować się dzieckiem. Nie obchodzi mnie jej kochaś, szkoda dziecka. Wymyśl coś innego niż hipokryzja bo już nudne się to robi :D W każdym poście piszesz to samo. Szkoda czasu.

Nie nie będę wymyslać czegos innego. Guzik mnie obchodzi, czy jest Ci nudno, czy też nie. Nie dziw się, że mówia ciągle to samo, skro do Ciebie nic kompletnie nie dociera. A raczej nie chcesz, żeby dotarło. A dlaczego nie chcesz? No bo przecież to jest KRYTYKOWANIE Ciebie. Straszne! Nie do przyjęcia. Co z tego, że tą krytyke uzasadniałam? Nieważne, to była krytyka, więc okropnosć nad okropnościami! Straszna zbrodnia, doprawdy.

Masakra, hipokryzja i znieczulica sa wedlug Ciebie o wiele mniejszym problemem, niż skrytykowanie tego. Ręce opadają... I Ty mi próbujesz wcisnąć kit, że przejmujesz się dzieckiem... Dzieckiem kobiety, którą masz głeboko gdzieś... Litości...

Odnośnik do komentarza

odludek
Oj sorry dla mnie też jesteś hipokrytą. Pozwalasz krzywdzić dzieci, i co? Będę pisała co myśle, nie pasuje, to masz problem.

Oooo, to już mnie naprawdę zaciekawiło. To znaczy, na jaką konkretnie krzywde wobec dzieci według Ciebie pozwalam?

i nie mów mi, że to ja mam problem, jak piszesz cos, co jest cholernie nie w porządku. Właśnie chodzi o to, że nie JA mam problem, tylko może ucierpieć na tym ktos, kogo zycie komentujesz. Zauważ, że o tym aspekcie wspominam co najmnej TRZECI raz. Ludzie... Ile mozna?

Ciekawe też, że niby ze mną skończyłaś, a jednak nie skonczyłaś. Wyglada na to, że sama nie wiesz, po co piszesz swoje posty, do czego właściwie zmierzasz.

Odnośnik do komentarza

:D nieee, przejmuje się Twoja inteligentną krytyką. Jak już pisałam przed toba nie mam zamiaru sie tłumaczyć wiec, nie wnikaj czy sie przejmuje dzieckiem czy nie, bo ja znam siebie lepiej niż Ty i wiem kim sie przejmuje. Dzieckiem można, bo ono się na świat nie prosiło, z kobietą jest różnie. Biedne to dziecko:P

Odnośnik do komentarza

odludek
nie wnikaj czy sie przejmuje dzieckiem czy nie, bo ja znam siebie lepiej niż Ty

Mogę wnikać, w co chcę, jeśli uznam to za istotne w danej sprawie. Nie zawsze też jest tak, że człowiek samego siebie zna najlepiej. Nie zawsze też człowiek jest szczery. Zarówno wobec innych jak i siebie.

odludek
Dzieckiem można, bo ono się na świat nie prosiło, z kobietą jest różnie. Biedne to dziecko:P

Co Ty znowu opowiadasz?? Jak to różnie? Chyba normalny, zdrowy człowiek przejmuje się wszystkimi ludźmi, a nie tylko wybraną grupą osób, która nie prosiła się na świat, no nie?

W dalszym ciągu nie wiem, na jaką krzywde wobec dzieci pozwalam według Ciebie...

Widzę też, że kolejny raz jednak ze mną nie skończyłas...

Odnośnik do komentarza

odludek
Zmuś mnie abym nie pisała:P zrobie to specjalnie, aby podwyższyć Ci ciśnienie, bo gorsza jesteś niż Kaśka.

No, faktycznie, skoro jestem gorsza NAWET, niż Kaśka, to muszę byc strasznym potworem. :D
Ale dobrze, że to napisałaś, bo przynajmniej wyjaśniło się, po jakiego grzyba były te wszystkie poprzednie Twoje wypociny. Dla rozrywki. Biedna jesteś, że nudzi Ci sie tak, że nie możesz sobie znaleźć ciekawszego zajęcia... I proszę, nie mów, że ja mam tę samą sytuacje, bo już co najmniej TRZY RAZY pisałam, po co ja teraz piszę, więc wolałabym czwarty raz nie powtarzac.

Odnośnik do komentarza

odludek
szkoda bo tak żałosne osoby są tutaj

Zgadzam się. Też uważam, że szkoda, że czasem się tu żałosne osoby pojawiają. :) Zwłaszcza, gdy oprócz tego, że piszą bzdety, to jeszcze nie potrafią się zdecydować, czy coś kończą, czy nie, czy idą spać, czy nie, i w ogóle nie mają pojecia, o co im chodzi.:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...