Skocz do zawartości
Forum

Wzdęty brzuch a ciąża


Gość Agnieszkafff

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszkafff

Miesiączke ostatnią miałam od 16 lutego zakończyła się około 20 lutego. Dziś mamy 28 marzec a ja nadal nie mam okresu. Od ostatniego minęło około 33 dni. Nie odczuwam bólu w piersiach a brzuch mam lekko wzdęty. Czy to normalne a może powinnam już wykonać test?

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkafff

Trwa około 5 dni. Cały czas sobie powtarzam że jak miesiączka się nie pojawi to po świętach wyruszam po test ale nie daje mi to spokoju. Chciałabym już wiedzieć :) Tylko mam jeszcze pytanie po jakim czasie można test zrobić żeby był bardziej wiarygodny?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli jest Pani aktywna seksualnie, to ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Ponieważ miesiączka się spóźnia, zdecydowanie warto wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku. Wprawdzie w ulotkach wielu popularnych testów ciążowych znajdują się informacje, że są one wiarygodne już po 6-8 dniach od stosunku, ale w przypadku tak wcześnie wykonanego testu istnieje ryzyko fałszywie ujemnych wyników.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena1238

Witam Was babeczki usmiech.gif mam takie pytanie. W maju odstawiłam już tabletki, które brałam 4,5lat. Stosunek był 1lipca - później miesiączke dostałam 6 lipca. Kolejna miesiączka pojawiła się z 2tygodniowym opóźnieniem (18sierpnia). Czy mogę być w ciązy? testów już zrobilam z 10 chyba i wszystkie negatywne. Ciągle chodze siku i brzuch mam tak dziwnie nadęty. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...