Skocz do zawartości
Forum

Jak poprawić sobie humor?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam już dosyć tej wstrętnej zimy, ciągle zimno i wietrznie, nie mam ochoty wychodzić z domu, a do pracy trzeba lecieć. A jeśli już mowa o pracy to kolejna masakra, bo dziewczyna kopie pode mną dołki, najwyraźniej boi się konkurencji i jak tu spokojnie żyć? Dobrze, że mam wsparcie u męża, bo chyba bym osiwiała. Może ktoś zna jakiś sposób, żeby powrócił w miarę dobry humor, nastrój się polepszył i było lepiej. Od razu mówię, że za propozycję napicia się alkoholu dziękuję jak również opcja palenia ziółek też nie przejdzie. Doradźcie coś.
Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza

Dobry alkohol nigdy nie jest zły ale faktycznie na zły nastrój pomaga tylko na chwilę i poza tym wątróbka może się pogniewać .Kurcze teraz wszyscy mają widzę problemy jak nie w pracy , to w szkole , to znowu w domu.Wystarczy popatrzeć na fakty o 19 i odechciewa się wszystkiego .Telewizja i te brednie w niej działają na mnie jak czerwona płachta na byka .Generalnie za dużo ludzi chodzi mi pod oknem bo inaczej już by fruwał telewizor z 7 piętra .Mnie już też brakuje sił do wstawania rano i walczenia o każdą złotówkę z klientami.Żałuję że nie wyjechałem z tego skansenu a teraz jestem uwiązany i załamany bo odechciewa się żyć w tym kraju .

Odnośnik do komentarza
Gość myślinieuczesane

Właśnie na poprawę humoru, ponieważ zima się nie skończy, a w pracy full stresów i walka o przetrwanie łykam od kilku tygodni depresanum, zresztą u mnie w pracy co 2 ga osoba coś łyka, bo inaczej można ześwirować, nasi politycy i rząd tyko mają ręce do siebie, a o emeryturze możemy zapomnieć!!! Nie dziwię się, że powiększa się grono alkoholików, swiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...