Skocz do zawartości
Forum

Czy wierzycie w przeznaczenie?


Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego typu przeznaczeń typu wyzdrowień czy szansy na drugie życie, czy nie myli pojęć przeznaczenie kontra cuda? i to całkiem coś innego, tak myślę. W sumie znam przypadki gdzie osoba przeżyła bez zapiętych pasów bezpieczeństwa a ile to straciło życie mając je zapięte. Może bardziej dogłębniej, o czym wcześniej napisałem mówiąc o niesprawiedliwości i niewierzeniu w przeznaczenie, jeżeli rodzi się dziecko w regionie w którym dotkliwie jest brak wody i pożywienia, niepodyktowane chorobą umiera w przypadku gdy nie miało z żadnej strony pomocy, czyli wpływu ,,pracy" osób z zewnątrz i przepraszam z góry psychopata, lecz gdyby twoja córka trafiła na nieodpowiedzialne osoby uważasz że nadal by żyła? czy jednak nie jest to wpływ, bądź praca nad tym niby przeznaczeniem?

Odnośnik do komentarza
Gość beczka_coli

~ola22_12
No ale to czasami przykre, że los stawia nam kogoś na swojej drodze tylko po to aby to nas czegoś nauczyło, a potem tę osobę zabiera nam kiedy my juz sie do niej przywiązujemy...

no, a na to co powiecie?ma dziewczyna racje...

Odnośnik do komentarza
Gość nocne-myśli

Hmm.. rzeczywiście jest to trudne pytanie. Pytanie, na które każdy szuka odpowiedzi. Wiele ludzi mówi, ze przeznaczenia nie ma, a inna cześć, ze przeznaczenie jednak istnieje. Ja osobiście uważam, iż przeznaczenie istnieje. Przecież nikt nie wie, co się może w przyszłości zdarzyć, co na nas czeka. A nic nie dzieje się samo, od tak, bez przyczyny! Każdy ma swoje przeznaczenie i z czasem, z biegiem życia, prędzej czy później je odkryje.

Odnośnik do komentarza

Ja wierzyłam w przeznaczenie.Wierzyłam ,że miłość -ta prawdziwa dana nam jest od samego Boga....Wierzyłam w to przez całe swoje życie ,aż przekonałam się ,że to w co wierzyłam okazało się największą pomyłką mego życia,którą przypłaciłam depresją,myslami samobójczymi i tym ,że nie licząc się z niczym skrzywdziłam wielu ludzi a przede wszystkim siebie...Dziś już nie wierzę w nic...I nikomu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...