Skocz do zawartości
Forum

Bóle podbrzusza i skrócenie cykli miesiączkowych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat. Od jakiegoś roku cykl miesiączkowy z 28 dni zmienił mi się na 21. Ta zmiana zaszła przed maturami w kwietniu prawdopoodbnie w wyniku stresu. Ostatni okres miałam 10 lutego do 14 lutego i to był okres, który w wyniku ponownego stresu zaczął się po 28 dnia, tak jak było przed rokiem. I teraz kiedy minęło 21 dni odczułam takie bóle podbrzusza, jakie zawsze odczuwam przed okresem( bardzo bolesne) i pojawiła się niewielka plamka świeżej krwi. Z tym, że to był jedyny objaw jakby okresu, który według mojego cyklu z ostatniego roku, powinien się pojawić w tym dniu. Przed okresem jeszcze zawsze puchną mi piersi i bolą węzły po bokach, tym razem też tak było ale po bólu brzucha i tym niewielkim upławie i ten objaw ustał. Nie bardzo wiem co mam w tym momencie zrobić. Czy jest prawdopodobne, że to może być ciąża? Mam wrażenie, jakby tego 21 dnia organizm był gotowy na miesiączke, wszystkie objawy się zgadzały, a tu nagle następnego dnia nic.Dodam, że uprawiam regularnie seks natomiast szanse na zajście w ciąże mieszczą się w granicach 0,01% ponieważ zawsze się zabezpieczam, no ale i w takich przypadkach się zdarza. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Tzn podałam w przybliżeniu. Po prostu nigdy nie dopuściłam do sytuacji w której mogłabym zajść w ciążę. Używamy prezerwatyw za każdym, naprawdę za każdym razem, ponieważ jestem zwolenniczką świadomego i bezpiecznego seksu. Po prostu te szanse oszacowałam na podstawie teog, że wszystko jest możliwe. I takie przypadki się zdażały.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...