Skocz do zawartości
Forum

Codzienna masturbacja


Gość Nastolatek11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nastolatek11

Witam, mam pewien problem. Mam obecnie rocznikowo 16 lat. Pierwszy raz zrobiłem to mając 13 lat. Przez pierwszy rok masturbowałem się sporadycznie pare razy na 2-3 tygodnie. Od 15 roku życia zacząłem masturbować się prawie codziennie, czasem z przerwami na 2-3 dni. Jest trudno wytrzymać bez niej, bo jak wiadomo panuje u mnie burza hormonów. Dodam że masturbowałem się tylko 1 dziennie. Czy codzienna masturbacja przez ten czas może mieć jakiś wpływ na moje późniejsze życie? Staram się temu zaprzestać.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość sexWszkole

tak, po masturbowaniu sie sex z dziewczyną bedzie juz nie taki, moze byc tak ze ona cie bedzie malo podniecac, bo bedziesz w krainie wlasnych wyobrazen, ktore masz gdy sie masturbujesz. Jednak po odstawieniu masturbacji wszystko powraca do normy, ale czy tak do konca to niewiem.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co masturbacja nie jest zła do puki nie stanie się natręctwem a jeżeli nie potrafisz się powstrzymać to mogą to być tego początki.
Taki stan rzeczy może przysporzyć Ci problemów bo:
1. będziesz się z tym źle czół
2. będziesz to robił w miejscach nie do końca do tego odpowiednich i ktoś Cię przyłapie :)
Z tego co napisałeś jest to raz dziennie więc nie ma tragedii :) ale postaraj się okiełznać swoje zapędy.
Lepiej przerzuć tą energię na naukę tego jak to właściwie zrobić z dziewczyną bo to Ci się znacznie bardziej przyda i przysporzy ZNACZNIE więcej przyjemności w przyszłości niż chwilowe samozadowolenie.
Wiesz mi wiem co mówię :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...