Skocz do zawartości
Forum

Guz w piersi a nowotwór piersi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam 17 lat i w sobote bylam na badaniu USG piersi (profilaktyczne zalecone przez lekarza ginekologa). W lewej piersi wykryty został guz o średnicy ponad 2cm, w mojej rodzinie było kilka przypadków i nowotworów piersi. W najbliższym tyg zapisana jestem na wizytę do onkologa jednakowoż zaniepokoiło mnie to (z powodu na rozmiar oraz historie rodziny) i jestem ciekawa czy może ktoś wie czy możliwe jest aby guzek ten był nowotworem.
Będe wdzięczna za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witaj. Miałam podobną historie w wieku 19 lat, Miałam guzy w obu piersiach. No cóż jeden z nich by większy od Twojego guza. Lekarz onkolog zrobił mi biopsję ( nic przyjemnego), Na szczęście nie mam dalszych powikłań i póki co 2 lata już nie wyczuwam guzów, Będzie dobrze nie przejmuj się :).
Zapewne Skierują CIĘ tak jak mnie na biopsję. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

W wieku 19 lat również wyryto u mnie guzek w prawej piersi. Jeden z lekarzy nastarszył mnie, że to nowotwór.. ;/ poszłam prywatnie do dobrej kliniki gdzie zrobiono mi szereg badań i wiele usg.. Okazało się, że przez hormony mi się coś tam zrobiło.. Odstawiłam tabletki na 3 miesiące i wszystko wróciło do ładu. Ale co przeszłam to już nie mówię.. A badanie "tego czegoś" nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...