Skocz do zawartości
Forum

Brązowo-czerwone upławy przy nadżerce


Gość beata210919

Rekomendowane odpowiedzi

Gość beata210919

Hej ;)
Rok temu miałam wykonana cytologie w ktorej wyszlo mi ze mam nadzerke II stopnia . Nadzerke mialam juz duzo wczeniej . Ale badania wykonalam rok po porodzie . No i bardzo mi to przeszkadza uplawy sa geste . minął rok od badania a mnie strasznie kuje w odbycie to jest bol krutki lecz mocny . Do tego czesto oddaje mocz. na te klucia skarzylam sie juz przy badaniu to dowiedzialam sie ze mam jajnik powiekszony. Ale nie dostalam zadnych lekow boje sie ze nadzerka w koncu przeksztalci sie w jakis nie daj Boze nowotwor . A wiem ze jak pojde do lekarza to znowu mnie odesle z kwitkiem.. Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Gość Sha sha

a kiedy był poród? Bo może od czasu porodu coś się zmieniło? Po za tym te objawy, które opisujesz wcale nie muszą być od nadżerki, może masz jakaś infekcję, skoro jajnik jest powiększony to może być od tego

Odnośnik do komentarza
Gość renikaa

ja jak chciałam się dowiedzieć co mi dolega to się nałaziłam po lekarzach a i tak średnio wiem czy to faktycznie endo. U mnie znowu jajnik ma napady a raz na rok robi mi tragedię.
W dodatku zarost na twarzy mi się pojawił teraz to już całkiem tragedia.Chyba też od jajnika.
A dzieci...jeszcze ich nawet nie mam. Czytałam ze endo może sie rozwijać wszędzie też w odbycie, więc mądry lekarz to by kolono zrobił. Nie daj się im!:)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Występowanie upławów może być spowodowane nadżerką. Powiększenie jajnika wymaga okresowej kontroli USG. Częste oddawanie moczu może być spowodowane infekcją dróg moczowych. Ponieważ minął ponad rok od wizyty u ginekologa należy udać się ponownie do specjalisty. Po wykonaniu badań kontrolnych będzie można zaplanować leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...