Skocz do zawartości
Forum

Plamienie po miesiączce po wypadku samochodowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Odkąd pamiętam miałam nieregularne miesiączki, dodatkowo są dość bolesne każdego miesiąca. Okres trwa u mnie też dość długo, 5-6 dni. Rzadko zdarzało się też, aby mój okres wystąpił wcześniej (było może 5 takich miesięcy kiedy okres wystąpił wcześniej). Zazwyczaj 4-7 dni co miesiąc spóźniał mi się okres. 01.01 br miałam wypadek samochodowy, poślizg, auto w rowie, przewrócone na prawą stronę, ja jako kierowca - wisiałam przez 5 min przypięta pasami, zanim się uwolniłam. Miesiączka wystąpiła normalnie. Jednak w lutym okres wystąpił jakiś tydzień przed. Po około 10 dniach od miesiączki wystąpiło lekkie plamienie, krew jakby rozwodniona oraz ból lewego boku. Bóle już miewałam wcześniej ale bez plamienia.
Co oznacza owo plamienie, i czy jest groźne?

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Po przeczytaniu Twojego posta nasuwa mi się od razu pytanie, czy po wypadku badał Cię lekarz?
Na to czy cykl miesiączkowy przebiega prawidłowo ma wpływ wiele czynników. Domyślam się, że wydarzenia związane z wypadkiem były dla Ciebie stresujące, a to potrafi rozregulować cykl menstruacyjny. Być może organizm dopiero teraz odreagowuje.
Ból i "rozwodnione plamienie" wskazuje na owulacje raczej nie ma się czego obawiać, chyba że będzie się to powtarzało przez okres dłuższy niż 3-5 dni.
Najlepiej udać się do zaufanego ginekologa, aby sprawdził czy nie ma żadnych zmian w organizmie.

Pozdrawiam,
H.W

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...