Skocz do zawartości
Forum

Rozpuszczone czy spięte włosy podczas snu?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że lepiej mieć je spięte żeby sie nie ocierały itp, ale zaś rozpuszczone dają odpocząć cebulką po całym dniu np. w kucyku.

To jak powinno być? Mam zaniszczone włosy i chociaż już rok czasu je regeneruje, nawilżam, obcinam itp dalej są miejsca, w których się łamią oraz rozdwajają.
Jednak naazie cały czas śpię w rozpuszczonych.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja nie pytałam czy w kucuyku lepiej spać czy w rozpuszczonych. Pisałam że cebulki są zmęczone po całodnowym noszeniu kucyka!

Wiadomo, że spac w kucyku to jest bezsensu bo się szarpie włosy. Ale np. w lużnym warkoczy czy luźnym koczku na czubku głowy już się nie szarpie cebulek, nie gniecie sie rozpuszczonych włosów, nie szrpie itp. Ale mimo to wszytsko co wiem chciałabym wiedzieć jak Wy sobie z tym radzici i który pomysł jest najbezpieczniejszy dla włosów.

Jedna z Was pisała, że w spiętych włosach połamię sobie włosy nocą. Niby jakim cudem? Może właśnie mam je połamane bo całe życie śpię w ?rozpuszczonych..

Odnośnik do komentarza

Ja mam raczej okey włosy, ale jak śpię w rozpuszczonych, włosy mi się kołtunią, musze rano siedzieć z grzebieniem minimum 15minut, a mam włosy do ramion, nwet po szamponach i ożywkach ułatwiających rozczesywanie jest nie wiele lepiej, a z kolei jak śpię w kitce to nie mogę usnąć: gumka mnie gniecie. szampony nawilżające niby rozwiązują problem "siankowatości".

Odnośnik do komentarza
Gość Vollamed_pl

Spanie w rozpuszczonych włosach może być niestety kłopotliwe zarówno dla pań, jak i dla partnera. Może warto pomyśleć nad luźnym warkoczem, który nie spowoduje aż takiego uszczerbku włosów pod względem ilości wyszarpanych kosmków? Jest to na pewno bardziej wygodne rozwiązanie, szczególnie dla pań, które mają bardzo długie włosy.

Odnośnik do komentarza

nattala
Mam naprawdę długie włosy, nie wyobrażam sobie spać w rozpuszczonych. Luźny warkocz to najlepsze rozwiązanie w moim przypadku :)

Luźny warkocz jest zdecydowanie lepszą "opcją" i bardziej korzystną wersją upięcia włosów na noc. Niestety przy długich włosach rzeczywiście ciężko spać, gdy są one rozpuszczone - w szczególności latem ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...