Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy, senność i problemy z zasypianiem


Gość Sylwiak123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwiak123

Od pewnego czasu jest tak, że rano budzę się z bólem głowy i jestem jakaś zmęczona. Prawie przez cały dzień jestem senna, po południu już nie mogę wytrzymać i muszę się przespać chociaż kilka godzin, bo ledwo żyje. Nigdy wcześniej nie spałam w dzień. Później w nocy nie mogę zasnąć, siedzę do 12, czasem do 1 w nocy, czuje się śpiąca, kładę się do łóżka i nie mogę zasnąć, kręce się po łóżku 2-3 godziny, w końcu zasypiam, ale budzę się za jakąś godzinę, potem znów zasypiam i nad ranem mogę spać i spać. Budzę się ok.10 rano czasem później i znów głowa boli i senność w dzień. Co jest?

Odnośnik do komentarza

To jest przestawiony zegar biologiczny. Często miewam dokładnie to co Ty. A nawet miałem gorzej jak Ty, bo ja miałem nawet tak ,że kładłem się spać o 8 rano i spałem np. do 20 i do znowu do 8 rano na "chodzie". Bardzo ciężko wtedy z tego się przestawić na tryb normalny. Bardzo mi pomagał lek nasenny na receptę o nazwie Hypnogen, po zażyciu bardzo ładnie tulił do snu i sen był twardy :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Przede wszystkim powinna Pani zadbać o prawidłową higienę snu. Należy spróbować zasypiać o stałej porze wieczorem oraz nie zasypiać w ciągu dnia. Przez pierwsze kilka dni może okazać się to bardzo trudne. Warto również zadbać o optymalną temperaturę oraz przewietrzenie pomieszczenia przed snem. Istnieje również prawdopodobieństwo, że problemy ze snem są związane ze stanem chorobowym. Jeśli nie uda się zwalczyć problemu samodzielnie to konieczna będzie wizyta u specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...