Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie alkoholu


Gość wisniowa panika

Rekomendowane odpowiedzi

Ron -> schowaj do kieszeni swoje kiepskie rady. One sa dobre dla tych, ktorzy chca sie dostosowac do wymogow spolecznych. Ja nie chce.

Odpowiada ci szeroo pojete kapitalistyczne myslenie i sposob bycia? Ok, jesli Tobie z tym wygodnie, to super. Mnie nie. Podalem powody, dlaczego.

I powiem Ci cos jeszcze: kazdemu czlowiekowi naleza sie rwne szanse bo nikt nie rodzi sie lepszy lub gorszy. Wszelkie podzialy spoleczne sa tworzone po to, ab jedni mogli rzadzic innymi bo ci pierwsi ufaja dumnie w to, ze zostali stworzeni aby mowic innym co maja robic. Stad sie biora wojny, nierownosci i niesprawiedliwosci spoleczne.

Ale lac na to. Staralem sie powiedziec, skad u mnie biora sie problemy. Jak widac, Ty tego nie rozumiesz lub nie umiesz inaczej przekazac swojej wiedzy. Wiec po prostu nie odpowiadaj wiecej na ten temat, ok? Szkoda i Twojego i mojego czasu.

Odnośnik do komentarza

A co do branzy i tego co robie to powiem Ci tylko tyle, ze jeden z moich prduktow zostal doceniony przez pewnego czlowego gitarzyste pewnego bardzo znanego (wrecz kultowego) zespolu muzycznego. Wiec sorry kolego, ale mam sie czym pochwalic. Problem jest ten, ze dzisiaj sztuka i kultura wlasciwie zanika i jest zastepowana przez tandete i pop-kulture a szeroo pojete podejscie humanistyczne przez technologiczne ujmowanie rzeczywistosci.

Teraz Ty pomedytuj troche nad tym, co napisalem, ok?

Odnośnik do komentarza

A na koniec cos dla tych, ktorzy ciagle nie chca uwierzyc, ze to o czym mowie, w sensie samotnosci i braku umiejetnosci odnajdywania sie, to mzonki codziennie upijajacego sie samotnego faceta.

Wypowiedz pochodzi z jednego z forum poswieconego ludziom borykajacym sie z samotnoscia.

Cytuje:

,,> Zawsze myslalem, ze takie cechy (te pozywtyne)
> powiny przyciagac a nie na odwrot.
>
> Czemu tak jest?

Wiele z cech które wymieniła 2106 może i jest pięknych tylko problem w tym, że one nie są dziś 'trendy'. A jak nie jest się 'trendy' to ląduje się na bocznym torze. Dziś żeby być 'trendy' trzeba być pięknym, silnym, pewnym siebie, wygadanym, cwanym,umieć zarabiać pieniądze, kombinować,oszukiwać, mieć zdanie jak większość i nie można okazywać jakiejkolwiek słabości... Te cechy generalnie nie pasują do przeciętnego samotnika, choć paradoksalnie samotność może być pokazem własnej siły wewnętrznej, może ją zwiększyć.

Pozdrawiam"

No coz.....super czasow sie doczekalismy. Ciekawe, co dalej.

Ron -> jakie wartosci chcesz przekazac swoim dzieciom, jesli moge wiedziec?

Odnośnik do komentarza

Może na początku sama skontaktuj się z jakimś ośrodkiem specjalizującym się w leczeniu alkoholizmu? Idz sama na spotkanie, może powiedzą ci co możesz zrobić. Ja osobiście znam jedno miejsce pod Warszawą leczyc.pl które mogło by ci pomóc, pracują tam fachowcy w każdym calu i maja sporo sukcesów na swoim koncie. Może zadzwoń i zapytaj. Trzymam mocno za Ciebie kciuki

Odnośnik do komentarza

Witaj pizzacanto,rzeczywiście można powiedzieć że dość nietypowa branża zawodowa,utrudniona obecnie rozwiniętą dostępnością do sieci.W moim mieście jest tylko jedna stacja radiowa a do regionalnej telewizji jest kawałeczek.Co do tych kobiet, szukałbym w sieci, są fota o twoich zainteresowaniu, może pokusił bym się o własną domenę, jeżeli jesteś w tym tak dobry jak piszesz wcześniej czy później zwrócisz na siebie uwagę. Napisałeś o możliwości podjęcia terapii w przypadku ,,ustrzelenia" dobrego prowadzącego. Z tym zawsze jest trudno, lecz nic nie stoi na przeszkodzie by szukać. Niestety sukces tego zależy od nas samych i naszego zaangażowania w to, czy nie było by tak, że czuł byś się tak, jakby ktoś o innym wyznaniu religii chciałby narzucić ci własne przekonania?

Odnośnik do komentarza

pizzacanto
Nie chce mi sie z Toba rozmawiac, czy dociera taka informacja do Ciebie???

Wiec napisze raz jeszcze: nie zycze sobie, abys bral udzial w dlaszej dyskusji i odpowiadal na jakikolwiek z moich postow.

Weź się człowieku ogarnij, jak Ty sie zachowujesz?? Poczytaj sam siebie czasem. Przecież każdy ma prawo odpowiadać na każdy post, jaki chce i kiedy mu się podoba. Tak samo Ron na Twoje posty moze odpowiadać, nie możesz mu tego zabronić. Jeśli rzeczywiście jesteś w pełni przekonany do tego, co piszesz, chyba nie powinieneś obawiać sie jego odpowiedzi, no nie?
Poza tym w Twoim wypadku takich "zakazów' nie należy chyba brać zbyt poważnie. Dlaczego? Bo raz już napisałeś Ronowi, zeby Ci nie odpowiadał, a w następnym poście napisałeś:

pizzacanto
Ron -> jakie wartosci chcesz przekazac swoim dzieciom, jesli moge wiedziec?

Totalny brak konsekwencji. Najpierw każesz mu nie odpowiadać mu na posty, potem wypytujesz go o dzieci, a potem znowu krzyczysz na niego, żeby sie nie wypowiadał. Chyba sam nie wiesz, o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...