Skocz do zawartości
Forum

Pomoc bliskiej emocjonalnie osobie


Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof.W
Nie masz faceta prawda? nie wstydź się

Nie wiem, czemu miała służyć ta wypowiedź(tak jak parę poprzednich), powiem Ci tylko tyle, że nic o mnie nie wiesz.
Dalej mam wrażenie, że masz jakieś dziwne uprzedzenia do mnie(może dlatego, że jestem z Wrocławia), ale już nieważne. Widać, że nie da się z Tobą sensownie rozmawiać.

Odnośnik do komentarza

No nie, myslałam, do mojego ostatniego posta do Ciebie, że wreszcie coś się wyjaśniło. Ale po tym

Krzysztof.W
Ale ty Franca lawirujesz, uciekasz.Ok późno już, wiem że moje bycie tu niema sensu. Myślałem, że doroślej będziesz się zachowywać, mimo wszystko.

wydaje mi się, że nie rozumiem już niczego. Jednak, bez względu na to, co miałeś na mysli, pisząc to, uważam że nie powinieneś w ten sposób krytykowac mojego zachowania. Nie powinieneś pisać, że jest ono niedojrzałe, kiedy Twoje własne zachowanie w ostatnich postach do mnie pozostawiało wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, pomogłaś mi coś zrozumieć, co do zachowania tej osoby i jej wpływu na mnie. Dalsze kroki które zrobiłem, by się uwolnić, to już moja własna decyzja, jak i również zachowanie z tego wynikające. O ile uważa się cały czas postępowanie za słuszne danej osoby i zbyt się na tym opiera, to czasem warto zmienić pogląd takiej osoby poprzez innego typu zachowanie, mniej delikatne, z czasem dana osoba zaczyna zauważać, że nie może mieć racji osoba w taki sposób się zachowująca i sama odchodzi. To były zagrania poniżej pasa, jednak biorąc całokształt i ból drugiej osoby, uważam że się opłaciło i co ważne, jest teraz bezpieczna, żyjąca według własnego planu. Cóż zawiodłem z tytułu zbytniego zaangażowania się i brania odpowiedzialności, postaram się podciągnąć to, jak i również bardziej uważać w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...