Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie, zmęczenie, biegunki i problemy ze snem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dziś w nocy przebudził mnie silny ból brzucha. Po dojściu do łazienki osłabłem i uratowały mnie zimne płytki na podłodze,leżałem na nich około 20 minut. W trakcie miałem biegunkę silne bule brzucha i zimne poty. Podobne dwie sytuacje miałem rok temu w identycznym przebiegu. Zaczynam się troszkę bać o swoje zdrowie,dodam jeszcze na dodatek iż są to godziny około 03 nad ranem i wieczorkiem strasznie mnie głowa bolała. Może zna ktoś podobny przypadek lub sam coś takiego przeżył ?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Pana objawy są dość mało charakterystyczne i mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Może być to wynik błędu żywieniowego, infekcji pasożytniczej, schorzeń jelit i wielu innych. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka, którą przeprowadzi lekarz po szczegółowym zebraniu wywiadu i zbadaniu Pana. Konieczne będzie wykonanie badań laboratoryjnych, USG jamy brzusznej, a być może także bardziej specjalistycznych badań. Przede wszystkim proszę jednak postarać się zastosować racjonalną dietę i ograniczyć palenie papierosów. Najprawdopodobniej spowoduje to bowiem ustąpienie objawów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...