Skocz do zawartości
Forum

Wstręt do jedzenia, mdłości, senność i bóle piersi a ciąża


Gość tegi

Rekomendowane odpowiedzi

mam problemy z niedoczynnaosia tarczycy staram sie o dzidzie i nic tsh jest w normie prolaktyna tez.lekarz stwierdzil ze mam leniwe jajniki.ale 10 dni do okresu mam mdlosci wstret od jedzenia sennosc bol piersi i biale uplawy .czy to mozliwe ze to ciaza?

Odnośnik do komentarza
Gość antylopa

skoro do okresu jeszcze 10 dni to nie uważasz że trochę za wcześnie na jakieś objawy...? Wiem, wiem wszystkie chcemy byc w ciąży jak najszybciej - i wiele jesteśmy w stanie wmówić naszej psychice - ale to tak szybko nie działa - najważniejsze - głowa do góry i nie stresować się - bedzie dobrze - POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Gość anuska1988

witam, od ponad 2lat lecze sie na nadczynnosc tarczycy, 13 stycznia mialam @ , nastepna wypada jutro, ale w niedziele cos mnie wzielo i zrobilam test wyszlo dwie kreseczki slaba ale widoczna :) zaciesz byl...ale i strach...wczoraj zrobilam beta hcg mam 47.78 mialam rowniez wizyte u endo tsh 1.24 lekarz stwierdzil ze juz to chorobsko mi nie przeszkadza w niczym i dobrze by bylo jak bedzie dzidzi... a co do hcg norma dla kobiet w cyklu <5mUI/ml

Odnośnik do komentarza

ja czekam cierpliwie, wczoraj bylam na badaniach FT4-1,47 TSH-2,530 TPO 19 wszystko okej test robie w niedziele chociaz bol brzuch juz jest mniejszy,jem ale nie wszystko a bol piersi najgorszy jak sciagam biustonosz jak by wazyly tone.co dziwne lekarka pediatra i powiedziala ze w ciazy nie powinam sie przemeczac czy inni to widza?

Odnośnik do komentarza
Gość anuska1988

hm ponoc inni dostrzegaja zmiany u kobiety :) ja ide robic badania w pon , @ jeszcze nie ma, wczoraj robilam test krecha druga mocniejsza i juz jestem pewna ze bedzie dzidzi :) ale sie ciesze, teraz wszystko wywroci sie do gory nogami..

Odnośnik do komentarza

gratulacje :):))))ja czekam jest ponoc jeszcze te rozpulchnienie macicy pytalam sie meza czy czuje roznice jak sie kochamy ale powiedzial ze jest normalnie.mama nadzieje ze mi tez cale zycie sie przewroci do gory nogami:)

Odnośnik do komentarza
Gość anuska1988

rowniez zycze tego :) u mnie nie wierza, ale dzis zrobilam 3 test :D i znowu krechy dwie wiec teraz tylko wizyta u gina i mam nadzieje ze malenstwo bedzie sie rozwijalo zdrowo i roslo :) sama jeszcze nie wierze

Odnośnik do komentarza
Gość anuska1988

tegi nadzieja jest najgorsza, kiedy ja chcialam tarczyca mi przeszkadzala, a jeszcze lekarz chcial mnie wyslac na radiojod a po tym ok 1,5 roku nie mozna planowac dziecka...a tu teraz masz wpadka...kiedy najbardziej chcemy dzidzi wtedy wszystko sie blokuje i nici ze staran...kiedy czlowiek jest spokojny i dochodzi do tego ze moxe jeszcze czas ,los sie odwraca...wiec zycze powodzenia i szczescia ogromnego za miesiac :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~tegi
mam problemy z niedoczynnaosia tarczycy staram sie o dzidzie i nic tsh jest w normie prolaktyna tez.lekarz stwierdzil ze mam leniwe jajniki.ale 10 dni do okresu mam mdlosci wstret od jedzenia sennosc bol piersi i biale uplawy .czy to mozliwe ze to ciaza?

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów stwierdzić czy jest Pani w ciąży. Zdecydowanie proszę zatem wykonać test ciążowy który potwierdzi/wykluczy ciążę.

Odnośnik do komentarza

~anuska1988
witam, od ponad 2lat lecze sie na nadczynnosc tarczycy, 13 stycznia mialam @ , nastepna wypada jutro, ale w niedziele cos mnie wzielo i zrobilam test wyszlo dwie kreseczki slaba ale widoczna :) zaciesz byl...ale i strach...wczoraj zrobilam beta hcg mam 47.78 mialam rowniez wizyte u endo tsh 1.24 lekarz stwierdzil ze juz to chorobsko mi nie przeszkadza w niczym i dobrze by bylo jak bedzie dzidzi... a co do hcg norma dla kobiet w cyklu <5mUI/ml
<br />
Witam!
Podana wartość betaHCG wskazuje na wczesną ciążę. W celu potwierdzenia ciąży proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

karlmad
Jeżeli kochalam się z chłopakiem podczas ostatniego dnia miesiaczki i on doszedł we mnie to mogę być w ciąży? Miesiaczke mam co 26-28 dni i trwa 5-7 dni. Jaka jest możliwość że jestem w ciąży?

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. W celu wykluczenia/potwierdzenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej 14 dni po stosunku.

Odnośnik do komentarza

uplawy sie uspokoily teraz 2 dni przed@pojawily sie na nowo biale uplawy takie jak na dni plodne bol brzucha podobny do okresu taki przejciowy bol piersi a jak cos robie to jestem zasapana.czy takie uplawy powinny wystapic 2 dni przed okresem???

Odnośnik do komentarza

Hej mi okres juz sie spóźnia od poniedziałku (04.01) a od (31.01) mam bóle jak na okres ale jakieś inne (przynajmniej tak mi się zdaje) zrobiłam wczoraj test wyszedł negatywny brak apetytu brak okresu latam do łazienki z 12 razy dziennie jak nie więcej jutro idę do lekarza bo to u mnie nie normalne. Tobie radzę jeszcze poczekać może @ przyjdzie a jak nie to do gina.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dostalam@ 10.02.2013 w 1 dzien prawie nic w 2 byl normalny w 3 tylko male plamienie i po @ mam temp37,4 i tak sie utrzymuje chorobe wwykluczam czy nazwac wsumie to okresem tez dziwne bol brzucha i piersi w dalszym ciagu za tydzien zrobie nastepny test

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...