Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość milady

Co kupujecie do domu przez internet?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina

W internecie w sumie kupuje wszystko. Mam wymagającą pracę, codziennie daleko dojeżdżam, często zostaję po godzinach. Najzwyczajniej w świecie wolne dni w weekendy wolę poświecić na odpoczynek i rodzinę, a nie łażenie po sklepach. Przez internet zamawiam ubrania, niekiedy kosmetyki, (sprzęty elektryczne zawsze jednak do sklepu - lubię je namacalnie zobaczyć) no i coraz częściej robię Zakupy spożywcze online w Tarnowie na stronie - https://zakupyonline.com.pl/. Sklep otwarty niedawno, i przyznam, że nie raz ratuje mnie z opresji. Nie zawsze jestem w stanie sama zrobić sobie zakupy, lub robię je o takich godzinach, że o świeże pieczywo, warzywa i owoce to nie mam się co modlić nawet :) a tutaj mam wszystko i czeka na mnie pod domem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gryga

Ja wolę chyba jednak zakupu stacjonarne, ostatnio często bywam w Carrefourze i mile się zaskakuję jak widzę ile mają produktów marki własnej w gwarancji niezmiennej ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oliwia k

Chyba bym już nie potrafiła przenieść się do stacjonarnych sklepów z zakupami. Moim zdaniem szkoda marnować czas na nie. W sieci mam wszystko i bez najmniejszego problemu znajdę w dobrej jeszcze cenie to czego szukam. Prosty przykład z najnowszymi naszymi zakupami, które mamy w planach, czyli meblami. Wystarczyło tylko, że weszłam do dobrze już znanego sklepu i spójrzcie jakie i po ile https://slf24.pl/promocje.html  będzie nowa kanapa, łóżko i może jeszcze fotel lub jakaś pufa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez internet zamawiam wiele rzeczy, od mebli po jakieś ozdóbki i akcesoria czy sprzęt. Wszystko zalezy od teog jak ksztaltuja sie ceny w porownaniu do stacjonarnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łania

Dodatki ze stali nierdzewnej są ponadczasowe :) Ja zamawiałam takie na https://homedome.pl/. Świetna jakość produktów i ogromny wybór, każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

głównie plakaty do powieszenia, z większymi zakupami wolę stacjonarnie no i ostatnio się nad szafą zastanawiam bo ciężko z moim wymiarem i jednak w internecie większy wybór a no i pościel o wiele jest tańsza ale z jakością też różnie wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gavina

Sama nie miałam zaufania do kupowania w sklepach internetowych mebli i innego większego wyposażenia. Do czasu do kiedy zaczęłam się budować i okazało się, ze łłączenie budowy domu plus dodatkowo pracy nie jest dobrym pomysłem,Oraz pochłania o wiele więcej czasu niz sądziłam 😉

Sporo wyposazenia zamówiliśmy własnie przez inernet. W sklepach internetowych jest taniej i zamawianie jest szczerze powiedziawszy znacznie wygodniejsze:

https://birdmeble.pl/stoly-i-krzesla/zestawy/zestaw-okragly-stol-z-krzeslami-dla-4-osob-bialy-mat-Z002

Polecam zerknać sobie tutaj. W sklepie jest spory wybór porządnych mebli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MarlenaZieba

W sieci znajdziemy do wyboru wiele ciekawych rzeczy do domu. Z moich obserwacji wynika także, że coraz większa liczba rodziców stara się w jakimś stopniu inwestować w rozwój intelektualny swojego dziecka. Może się to odbywać na wiele sposobów jednak moim zdaniem najlepsze są pomoce dydaktyczne jakie znajdziemy w wyspecjalizowanych sklepach. Zamiast jakichś popularnych plakatów zajmujących cenne miejsce na ścianie możemy powiesić plansze dydaktyczne dotyczące przedmiotu z jakim nasze dziecko ma aktualnie problem. Nie zaszkodzi także pomoc w rozwiązywaniu trudnych prac domowych oraz znajdywaniu odpowiedzi na trudne pytania. Zapewniam Was o jednym, w przyszłości zostaniemy nagrodzeni za tak troskliwą opiekę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zolka

Ja sobie ostatnio zamawiałam krzesło obrotowe do biurka do domu z http://www.10chairs.pl/. Odkąd pracuję zdalnie szukałam odpowiedniego krzesła nie za miliony model i dopiero tam znalazłam ładny, ergonomiczny i niedroki fotel. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość reniJ

Roślin jeszcze nie kupowałam w ten sposób ale może warto spróbować. Chetnie zobaczę co mają. Co zać tyczy się moich zakupów w sieci to praktycznie wszystko, a ostatnio jak to określiła @Tusia gadżety, gdyż jestem po remoncie kuchni i łazienkni, a mój najnowszy zakup to kosz na śmieci z pedałem https://www.superwnetrze.pl/kosz-na-smieci-palm-z-pedalem-9l-szary-kat,t245922.html  , który mówię szczerze robi furorę wśród odwiedzających nas znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z Was kupował ostatnio fotel biurowy? Od kiedy przeszłam na pracę zdalną nie mam na czymś siedzieć.. zastanawiam się nad droższym modelem. Bywa też, że design fotela stanowi istotne kryterium wyboru. Stąd też fotel skórzany biurowy będzie się prezentował elegancko i stylowo, a do tego będzie też łatwy do utrzymania w czystości i trwały. 

fotele biurowe profim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sonia9
I tu się zgadzam. To jest naprawde fajny sklep w którym warto robić zakupy. Uda się nam również cos przy okazji zaoszczedzic. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arlina

Oj tak. Sama widzę to po sobie. W ostatnim czasie rzadko kupuję juz w sklepach stacjonarnych. Stałam się wygodna i wolę zamówić przez internet. Szczególnie, że moge wcześniej porównać sobie ceny w wielu sklepach oraz wybrać miejsce, w którym jest najtaniej.

Ze swojej strony polecam również Coupondojo:
https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/eobuwie

Nie wiem czy znacie stronkę, ale mozna dorwać tam kupony rabatowe do sklepów ( z elektroniką czy obuwiem). Zawsze mozna dostać na przyklad darmową dostawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość doria

Aktualnie kupuję online niemal wszystko :) Tak jak piszecie, wybór jest dużo większy niż w sklepach tradycyjnych. Można trafić na naprawdę fajne i oryginalne rzeczy. Ostatni mój zakup to fantastyczne doniczki Lene Bjerre jakościowo wymiatają, desingn także wyróżniający się. Jeden z moich lepszych zakupów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...