Skocz do zawartości
Forum

Cholesterol i trójglicerydy poniżej normy


żniwiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam taki problem. Otóż dostałem dzisiaj wyniki badań, wszystkie mam idealne oprócz cholesterolu całkowitego, którego poziom mam bardzo niski, bo zaledwie 108, a przedział jest 150-200 mg%. Także GGTP mam na poziomie 9, a przedział to 10-45 U/L, trójglicerydy bardzo niskie - 26 mg% a przedział to 60-165. Mógłby mi ktoś fachowo wytłumaczyć, co to oznacza? Z tego co wiem, to mogę mieć jakieś problemy z wątrobą, być może jest zanieczyszczona, ale nie jestem dokładnie pewien. Dodam, że mam 19 lat, 188 cm wzrostu i ważę 65 kg.

Odnośnik do komentarza

Ale akurat niedobrze niec rowniez za niskie cisnienie bo prowadzi do zapasci. Nie wiem dokładnie czy tak jest, ale tylko powtarzam co czytalam. Ale akurat moja mama nie dosc ze ma wysokie cisnienie to jeszcze do tego ma wysoki poziom cholesterolu. Tyle sie naczytałam o tym ze az mnie glowa boli. Cholesterol wpływa tak samo na prace serca i zwieksza ryzyko wystapienia zawalu serca. Powiedzcie mi prosze czy takie testy, ktore samemu mozna wykonac jak np. Caretest Heart to sie sparwdzaja? Bo z tego co czytałam moga wskazac zawał juz po 2 godzinach od jego wystapienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...