Skocz do zawartości
Forum

Białe krostki na wargach sromowych


Gość xyzzzzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni temu zauważyłam na swoich wargach sromowych dziwne krosty. Są one na zewnątrz i wewnątrz warg. Na zewnątrz mają kolor skóry oraz są malusieńkie, wygląda to troszkę jak gęsia skórka, natomiast w środku są większe, lekko białawe. Nie swędzi, nie piecze, nie jest zaczerwienione. Co to może być?
Dodam tylko, że ostatnio używałam globulek albothyl.
wygląda to trochę jak na tym zdjęciu : http://media.abczdrowie.pl/uploads/images/bi/biale-grudki-na-wargach-sromowych_359.jpg tyle, że są rzadziej rozmieszczone i mniejsze.

Odnośnik do komentarza

ja byłam u wielu lekarzy w szpitalu i powiedzieli mi,ze to poprostu czasem się pojawia więc nie panikuj taka Twoja uroda :D na wargach sromowych też są gruczoły łojowe itd...... z tego co tu widzisz dużo lasek to ma :) nie wydaje mi się,żeby to była opryszczka, grzybica czy nawet kłyciny :) bo to wszysto wygląda inaczej :) poprostu taka Twoja uroda:)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie obejrzeć zmian, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Opisane przez Panią zmiany mogą być zarówno fizjologicznymi gruczołami łojowymi, jak i zmianami patologicznymi. Zmiany powinny zostać ocenione przez lekarza - proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...