Skocz do zawartości
Forum

Silne bóle podbrzusza a ciąża


Gość i....80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
od 1.5 miesiaca nie biore tabletek stwierdzilismy z mezm ze chcemy miec dzidziusa.
Teraz mialam okres od 25listopada do 29.11 mam bardzo mocne bole podbrzusza i jeszcze wspomne ze przed okresem taz sie wspolzylismy jakies 2 tyg. i maz zawsze konczy we mnie czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy.
dziekuje bardzo i czekam na szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam, piszę ponieważ jestem zaniepokojona swoim stanem zdrowia. Przez moją dużą niedowagę jem więcej niż zwykle, niestety przed pięcioma dniami tuż przed snem złapał mnie okropny ból brzucha tak jak ból miesiączkowy, dodam że do okresu pozostało mi około 10 dni, więc to nie bóle na miesiączkę, przynajmniej tak mi się wydaje. Powiem też że 25.02 kochałam się z narzeczonym- bez zabezpieczenia, nie doszło do wytrysku więc poniekąd wykluczam ciąże.
Niestety ale ból miałam także 4 dni temu prawie przez cały dzień a szczególnie kiedy wstałam pochodziłam i ponownie usiadłam. przedwczoraj nic nie czułam żadnego bólu podobnie jak wczoraj i dzisiaj choć rano tuż po śniadaniu zakręciło mi się w głowie ( tylko raz). Ponadto czuję większe łaknienie ale wydanie mi się że to przez to że zaczęłam jeść więcej.
Co mogło powodować bóle? zła dieta a może to Ciąża? A może niedoleczona grzybica pochwy?
Wspomnę o piersiach że są wrażliwe na dotyk, - lecz mam tak zawsze przed miesiączką.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 30.11.2015r. Kilka dni przed nią odczuwałam bóle podbrzusza i jajników, ale po miesiączce, przeszły.Miesiączkę mam dostać na początku grudnia( moje cykle trwają zwykle 32-37dni), znów pojawiły się owe bóle. Zaczęłam podejrzewać nawet ciążę. Wiem,że stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji, ale przystafiło się nam to w czasie tych 2 mies. jedyne 3 razy. Zrobiłam 4 testy ciążowe-ostatni dzisiaj- negatywne. Co to może oznaczać? Czy mogę wykluczyć ciążę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...