Skocz do zawartości
Forum

Dorosłe Dzieci Alkoholików


Gość ona2828

Rekomendowane odpowiedzi

hej czy jest tutaj na forum ktoś który również jest DDA..przeszedł terapię bądź dopiero podejmuję taką decyzję??Ktoś który chce się podzielić swoimi przeżyciami,lękami czy obawami albo osaoba która potrzebuje poprostu rozmowy na ten temat???
Ja sama wychowałam się w rodzinie gdzie był alkohol i bardzo chętnie porozmawiam na te temety.

Odnośnik do komentarza

Witam
Ja do tej pory to przeżywam mimo że mam już własne dziecko i 30 lat. Ojciec się zapił a matka nadal pije. Teraz wiem że mogę z tym walczyć ale nikt nie traktuje mnie poważnie. Często mam myśli że wolała bym umrzeć i skończyć męki, a syna z którym przestałam sobie radzić oddać "w dobre ręce". Czuje się bezradna, zamknięta w klatce i bez szans na lepsze życie. Lubie się patrzyć na szczęście innych ja natomiast czuje się wiecznie nieszczęśliwa i często po cichu płacze. Próbowałam podjąć taką terapie ale zrezygnowałam po dwóch indywidualnych spotkaniach, nie dałam rady emocjonalnie, może wtedy jak syn był jeszcze malutki udałoby mi się zrobić coś ze swoim życiem, teraz czuję że już za późno, że nie warto, lepiej i prościej zrezygnować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...