Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie miesiączki a leki


Gość henios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mojej dziewczynie spóźnia się okres 6 Dzień, Ale miesiąc temu dzień przed okresem, przecięła sobie palec, szyty operacyjne, dostała antybiotyki, i zażywała dużo lekarstw przeciwbólowych, początkowo bardzo silne. Dochodziło przez ten czas między nami do współżycia, przeważnie cały czas z gumką, jedynie raz, przez chwilę 30 s może, bez, ale nie doszło do wytrysku. Ona się strasznie tym przejmuję, ja sądzę że to wina antybiotyku i przeciwbólowych tabletek.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opóźnienie miesiączki u Pana partnerki może mieć wiele przyczyn. Może być to wynik stresu, stosowanych leków, ale także zaburzeń hormonalnych, diety czy też ciąży. Po pierwsze warto zatem wykluczyć ciążę poprzez wykonanie testu ciążowego. Jeśli będzie negatywny proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli się nie pojawi proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio spóźniła mi się miesiączką o 3 dni w 4 dzień miałam plamienia. Na następny dzień dostalam normalnie miesiaczke. Biorę, takze antybiotyk o nazwie Flumycon. Czy to jest normalne przy stosowaniu tego lekarstwa ? Nigdy wcześniej tak nie miałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...