Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe zmęczenie i problemy z koncentracją


Gość Pavell

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki problem, ze od ok 4 lat jestem notorycznie zmeczony/zmulomy, nie wiem co sie wokół mnie dzieje, mam duże problemy z koncentracja, ciagle chce mi sie spać. śpię tak ok 9/10 h wiec nie wiem co mam zrobic. Dodatkowo dochodzi do tego brak chęci do życia i duże wahania nastrojów i częste bóle głowy. Mam juz dość tego wszystkiego bo to nie jest życie. Dodam tylko, ze nie zawsze tak mam bo (najczęściej wieczorami) wraca mi dobry humor i sie rozbudzam. Jem dobrze, zdrowo, biorę complex (tabletki z witaminami) codziennie jestem na powietrzu. Nie wiem, może to mój problem z oddychaniem (mam coś z przegroda nosowa) i jestem niedotleniony, ale od lekarza słyszałem ze to nie duży problem. Bardzo proszę o pomoc…

Odnośnik do komentarza
Gość anna22222

Spytaj sie domownikow czy chrapiesz w nocy, jesli tak to wlasnie masz problem z dostarczeniem odpowiedniej ilosci powietrza, jezeli nie jest ci zbyt zimno to staraj sie spac z lekko uchylonym oknem i koniecznie wywietrz pomieszczenie przed pojsciem spac, zrob tez podstawowe badania jak morfologia aby wykluczyc anemie, zbadaj cisnienie, (moj partner mial nadcisnienie i rowniez mial problemy ze zlapaniem powietrza i chrapal w nocy)
Jezeli lekarz nie znajdzie zadnej choroby o moze byc to rowniez depresja ( zmiany nastroju, brak checi do zycia)

Odnośnik do komentarza
Gość gość000

Myślę, że dieta bogata w warzywa i owoce może pomóc na ciągłe zmęczenie. Przyda się też trochę ruchu i regularne pory snu. Na koncentrację polecam jakieś ćwiczenia np. gry, jest dostępnych bardzo dużo gier poprawiających pamięć i koncentrację, sprawdź System Stone. Sama ich używam i muszę przyznać, że są całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza

Miałam podobnie i się okazało że mam niedoczynność tarczycy. Wprawdzie jednocyfrową ale mój wrażliwy organizm dawał podobne do autora objawy. Tak więc Pavelku brakuje Ci jodu lub hormonu tarczycy. W zależności jaki Ci wynik badania wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam japoński produkt Etas.

Reguluje poziom kortyzolu(stres) regulując długość snu i poprawia  koncentrację.

Kilkanaście badań klinicznych w Stanach i w Japonii potwierdza działanie.

https://abc-zdrowie.com/etas-bezsennosc-zaniki-pamieci.html

Dobrze działa na dzieci z ADHD.

Działanie Etasu oparte jest na indukcji białka termicznego(HSP) -pobyt w saunie.

ETAS® | optymalizuje długość snu oraz jego jakość

 ETAS® | wspiera funkcje poznawcze

ETAS® | redukuje wpływ stresu na organizm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...