Skocz do zawartości
Forum

Maść przeciwgrzybiczna i globulki dopochwowe przy grzybicy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma pytanie jak stosować maść Macmiror complex maść dopochwowa ginekolog mi przepisał + do tego feminella hyalosoft czy mam to stosować razem z maścią napierw wcisnąć tą maść do pochwy i później wsadzić te globulke czy skończyć kuracje maścią i dopiero zacząć stosować te globulki ?
i czy mogę smarować penisa mojego faceta ta maścią nie chce by po kuracji znowu przypadkiem mnie nie zaraził , a mieszkam w UK i ciężko będzie znowu dostać te maść na ulotce nie ma nic czy mogę stosować globulki razem z maścią
dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Make_Love

Ja bym stosowała najpierw tę maść na noc codziennie a te globuli później, aby obniżyć pH w pochwie i złagodzić podrażnienia, odbudować nabłonek itd. Dodatkowo bym brała jeszcze probiotyk aby dostarczyć dobrej flory (u nas jest Lacibios Femina). Twój partner może smarować się tą maścią ale ona jakiś specjalnie właściwości przeciwgrzybicznych nie ma, więc nie wiem czy jest sens... Już lepszy byłby Clotrimazolum chyba.

Odnośnik do komentarza
Gość malinkaŻółta

Miałam podobny zestaw, stosowałam globulki na noc, a maść na dzień. Do tego probiotyk invag w czwartym dniu leczenia przez siedem kolejnych dni w celu odbudowania właściwej mikroflory pochwy po infekcji. Jeżeli mieszkasz w Anglii to warto sobie kupić probiotyk w Polsce i go stosować profilaktycznie, szczególnie po okresie, po wizycie na basenie lub w saunie w celu ochrony przed infekcjami.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem otarcie bez grzybicy zaś lekarz bez oglądania przepisał macminor. Efekt był taki że zeszła skóra z żołędzi zaś gojenie się mocno wydłużyło. W polsce nie ma dobrych dermatologów . Wiekszość nie ma pojęcia co leczy co robi. Najpierw wypisują na pałę jedą maść póżniej drugą mocniejszą później steryd a później się zastanawiają co jest. Kobiety mają ginekologów. Zaś faceci powinni również w tych sprawach u nich się leczyć zaś dermatologów omijać szerokim łukiem.
Wszelkie maści z antybiotykiem na penisa bez badania na posiew nie jest dobre.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...