Skocz do zawartości
Forum

Jak się przekonać, czy nie jestem homoseksualna?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialabym prosic o pomoc. Mam 23 lata. Od kiedy koleżanka, ktora jest lesbijka zadala mi pytanie czy ja tez nia nie jestem, nie moge o tym przestac myslec. Zastanawiam sie caly czas nad tym , ze to moze byc prawda, ale nie wiem jak sie przekonac. Bylam w zwiazku z mezczyznami ale zawsze nam nie wychodzilo. Ostatnie lata mojego zycia to wyjazdy za granice, moze to nawet ucieczka...., teraz gdy poznaje nowe osoby głównie kobiety, zaczynam inaczej na nie patrzeć... Chcialabym sie przekonac... ale nie chce nikogo skrzywdzic, eh...

Odnośnik do komentarza

To dosyć proste : czy miewasz fantazje homoseksualne ? Czy ciała innych kobiet Cię podniecają ? Jeśli do tej pory nie miałaś żadnych ciągot do tej samej płci to możliwe ,że ten pomysł to tylko Twoja fanaberia. Myślę, że gdybyś była biseksualna przekonałabyś się o tym w wieku dojrzewania a nie już jako dorosła osoba. Niemniej jeśli chcesz spróbować seksu z kobietą to próbuj, na pewno wśród lesbijek i biseksualistek są i takie które preferują przygody na jedną noc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...