Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przed okresem a ryzyko ciąży


Gość gu...23

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze zajsc w ciaze

Witam

mam pytanie moja dziewczyna i ja ostatnio sie mocniej zabawiliśmy, lecz mam teraz straszny stres ponieważ według niej nie można zajść w ciąże przed okresem
ma mieć okres 12.11 a 03.11 po prostu w niej doszedłem i dalej to robiliśmy i tak teraz myślę czy może zajść w ciąże mówi ze to są dni nie płodne ale nie jestem pewien czy to prawda
co sie okazała 4.11 dzien po stosunku dostała okres ale wnioskuje ze to plamienie bo już jej po 2 dniach przechodzi
ma cykl 28 dniowy i powinna mieć 12 czy może zajść w ciąże czy nie
Czekam na normalne odp byliśmy pijania dlatego tak wyszło ona nie pełnoletnia i nie mamy chęci na dziecko w tym wieku

Odnośnik do komentarza

dzień przed miesiączką uprawiałam seks z chłopakiem. do wytrysku nie doszło ' w środku' ale jak wiadomo mogły plemniki sie tam dostać. na drugi dzień rano pojawił sie okres i ból brzucha. miesiączki mam raczej regularne. czy możliwe jest żeby doszło do zapłodnienia skoro mam okres, lub czy plemniki mogą przetrwać 'w krwi' przez czas do jajeczkowania?

Odnośnik do komentarza
Gość moniaaaaaaaa

No pomysl. po pierwsze krew jest niezbyt przyjaznym srodowiskiem dla plemnikow, wiec na pewno je zabije. po drugie dopiero co masz okres, a owulacja jest 14 dni przed miesiaczka, wiec plemniki nie maja szans przezyc.

Odnośnik do komentarza

no tak wiem monia że to panikuję ale ciąża to jest chyba najgorsze co mogłoby mnie teraz spotkać;) a wiadomo że w naturze bywa różnie :)

Piero, po dwóch dniach to chyba raczej nie jest możliwe. Wtedy dopiero dochodzi do zapłodnienia bo mija troche czasu zanim plemniki dotrą w odpowiednie miejsce. Są nawet tabletki 'po' które zapobiegają ciąży nawet do 48 h czy jakoś tak :). Może za bardzo sie tym przejmuje i to przez stres te wymioty. Kupcie w aptece test i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaaaa_

Witam,
Współżyłam z chłopakiem 2 marca, doszedł we mnie a kilka godzin później dostałam normalnie okres z odstawienia tabletek anty. Wiem, że jestem zabezpieczona przez tydzień od odstawienia czyli do dziś (6 marca) lecz w tym miesiącu nie biore już tabletek. Czy w takim przypadku jest ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Cześć mam pytanie czy tydzień przed miesiączką można zajść w ciążę jeżeli robiliśmy to codziennie do początku miesiączki teraz po dwóch tyg. po miesiączce boli mnie brzuch,głowa,mam zawroty głowy i jest mi nie dobrze do tego nie mam lub mam apetyt .
Czy to może być ciąża proszę o szczere odpowiedzi.
Dzieki

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale mam pytanie, a tylko tutaj moge sie zgłosić po pomoc. Podczas stosunku, gdy już jest mi błogo i dobrze chce mi się... siku. Na początku myślałam, że to dlatego, że już dochodzę i występuje tylko podczas seksu. Ale ostatnio zauważyłam, że gdy mój mężczyzna robił mi dobrze językiem miałam taki sam odruch. Dla utwierdzenia się w przekonaniu spróbowałam tego pod prysznicem i ku mojemu przerażeniu - popuściłam! Nie mam pojęcia dlaczego tak sie dzieje, ani jak nad tym panować. Nie chcę w pzyszłości popuszczać w trakcie romantycznych schadzek. Proszę, pomóżcie!

Odnośnik do komentarza

Wiatm :) Mam takie pytanie czy można zajść w ciąże trzy dni przed okresem ., okresu nie mam zawsze regularnego czasem jest dzień póżniej lub wcześniej . Dodam jeszcze że okres po tym stosunku dostałam tak jak planowałam czyli trzy dni po . Ale dziwnie mnie burzch bolał nie tak jak zawsze podbrzusze tylko raz lewa a raz prawa stona i czułam takie dziwne mrowienie ( skurcze) . Było mi także niedobrze. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

zanka14
Wiatm :) Mam takie pytanie czy można zajść w ciąże trzy dni przed okresem ., okresu nie mam zawsze regularnego czasem jest dzień póżniej lub wcześniej . Dodam jeszcze że okres po tym stosunku dostałam tak jak planowałam czyli trzy dni po . Ale dziwnie mnie burzch bolał nie tak jak zawsze podbrzusze tylko raz lewa a raz prawa stona i czułam takie dziwne mrowienie ( skurcze) . Było mi także niedobrze. Czy mogę być w ciąży?

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest bardzo niskie, aczkolwiek istnieje. Gdyby zatem w kolejnym cyklu nie wystąpiła miesiączka, proszę wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem. Kochałam sie ze swoim chłopakiem 28 maja okres miałam mieć 11 czerwca dzisiaj jest 20 i okresu jak nie było tak nie ma... W poprzednie miesiące zdarzało sie, że sie spóźniał ale to jedynie jakieś 1 bądź 2 dni nigdy tak długo nie było spóźnienia. Dodam że kochaliśmy sie z zabezpieczeniem oczywiście później sprawdziliśmy czy wszystko było w porządku. Dodatkowo miałam małe nerwy miałam ważny egzamin na uczelni chociaż moim zdaniem nie odczuwałam stresu ale chyba mogło to jakoś na tym zaważyć później oczekiwanie na wyniki znowu stres ( tu przyznam że sie denerwowałam...) i teraz jeszcze cały czas myśle o tym dlaczego nie mam okresu.. :( piersi jedynie mam powiększone i bolą mnie same sutki no i pare sufków jak zawsze przed okresem, chłopak mówi że jest pewien że nic sie nie stało i że przez te wszystkie nerwy i stresu okres mi sie spóźni a ja sie denerwuje.... Chciałabym mieć jego spokój. Czy to wszystko to właśnie mogło zaważyć na tym że okres mi sie spóźnia?

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z chłopakiem 3 dni(niedziela) przed planowanym okresem(sroda) ( cykl średnio 21 dni) w zabezpieczeniu i koniec był poza mną. Zawsze bolały mnie piersi tydzień przed miesiączką aż do samego okresu, a teraz przestały mnie boleć i okres spóźnia się 2 dni. W środe , czyli w dniu w którym powinien być okres również sie z nim kochała tak samo jak poprzednio w prezerwatywie i koniec poza mną. Ostatnie krwawienie zaczęło sie 29 maja. Czy jest możliwość , że to ciąża??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...