Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i macicy oraz twarda szyjka macicy a ciąża


Gość anonimous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimous

Witam, przez rok czasu przyjmowałam tabletki anty. 19 listopada zakończyło sie krwawienie po odstawieniu, ne rozpoczęłam przyjmowania kolejnego blistra. W następnym tygodniu miałam wizyte u ginekologa i wszystko było w porządku, były widoczne pęcherzyki w jajnikach itd. Podczas cylku miało miejsce kilka stosunków przerywanych. 10 grudnia powinien rozpoczyna sie tydzień w którym powinnam dostac okres. Zdaje sobie sprawę,że po ostawienu może się spóźniać ale niepokoi mnie ból podbrzusza czy macicy utrzymujący sie kilka dni i pojawiajacy się zwłaszcza w nocy. Szyjka macicy jest zamknieta, twarda i wysoko, śluz bardzo gęsty, biały. Piersi nie bolą, sutki nie sa wrażliwe, temperatura ciała 36,6. Innych objawów nie mam. Częściej oddaje mocz, lecz to spostrzeżenie może być subiektywne. Zastanawiam sie jakie jest prawdopodobieństwo ciąży i czym jest spowodowany ból podbrzusza. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Skoro się nie zabezpieczałaś to musisz zrobić test ciązowy i na początek sprawdzić czy nie jesteś w ciąży, bo tak to niby wszystko pod to pasuje. Nikt Ci nie powie jakie jest prawdopodobieństwo szansa czy ryzyko ciąży jest ale jak duże to już nikt tego nie wie

Odnośnik do komentarza

Witam Wam. Mam taki problem. Staramy się o dziecko, niestety rok temu poroniłam i od tamtej pory się nie udaje. Mam PCO i zażywam luteine od 16 do 25 dc. W tym cyklu sobie odpuściłam i badam szyjkę macicy i śluz. Śluz mam od paru dni płodny ale szyjka jest dziwna tzn jest wysoko, taka troche twarda i zamknięta :/ i teraz nie wiem czy mogłam mieć owulacje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...