Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia i bez wytrysku a ciąża


Gość be...18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Naaaaaat

Witam kochałam się z chłopakiem w 2 dzień okresu bez prezerwatywy to był nasz 1 raz bez. Ale nie doszedł we mnie nasz stosunek trwał 2 do 4 min zaraz po tym poszłam się obmyc i zauważyłam że przestałam miec miesiączkę na następny dzień wróciła. Czy mogłam zajść w ciążę? W trakcie okresu są dni płodne czy nie? Dodam że mam cykl miesiaczkowy co 27 dzień czasami spóźnia mi się 2,3 dni

Odnośnik do komentarza

Kontrolujcie, co będzie dalej, bo jest pewne prawdopodobieństwo, zajścia w ciąże, warto wykonać testy i udać się do ginekologa, gdyby miesiączka się nie pojawiła. Poczytajcie naturalnaplodnosc.pl i na przyszłość wybierzcie skuteczniejszą metodę antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza
Gość Zxcvbnm1200

Dzisiaj uprawiałem seks z moja partnerką bez zabezpieczenia. Ostatni okres miała 02.04, nie znam jej dokładnego cyklu. Miesiączki ma w miarę regularne. Wytrysku nie było, owulacji nie zauważyłem. Jest duze prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? Kiedy widać pierwsze objawy?

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

Cześć!
Bardzo istotne jest znać średnią liczbę dni cyklów dziewczyny, gdyż wtedy można wyznaczyć dni płodne i owulacje i unikać zbliżeń w tych dniach jeśli nie chcecie począć dziecka. Pierwszy dzień miesiączki jest pierwszym dniem cyklu Twojej dziewczyny. Zapytaj się jej co ile dni ma miesiączkę. Pamiętaj też,że nawet jak nie doszło do wytrysku mógł się wydzielić preejakulat, w którym są plemniki zdolne do zapłodnienia. Najszybciej test można zrobić ok 8-9 dni od zapłodnienia. Tylko trzeba pamiętać, że plemniki mogą poczekać nawet 5 dni na dojrzałą komórkę jajową. W związku z tym, że nie wiemy jakim dniem cyklu był dzień waszego zbliżenia najszybciej test możecie zrobić rano 17.04 W razie pytań zapraszam do kontaktu.Daj znać jak zrobicie test.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...