Skocz do zawartości
Forum

Ból nie tylko podczas pierwszego razu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 19 lat i jestem z chłopakiem prawie 2 lata, bardzo go kocham i jest to przemyślane. Próbowaliśmy dwa razy, ale gdy jego penis wchodzi, to nie może wejść daleko, bo mnie boli. I tu pytanie czy to jest taki normalny ból, bo czuje jak by mnie miał skurcz zaraz złapać. Czy to dlatego, że moja pochwa się rozciąga? Tak samo mam, gdy próbuje włożyć palce.

Piszę po raz kolejny, bo nie dostałam odpowiedzi.. a Pani na prywatnej wiadomości kazała mi zadać pytanie na forum.

Odnośnik do komentarza

Wiem ze moja odpowiedz moze zabrzmiec glupio dla 19latki, ale przysiegam,ze to,co tu napisze to rada ktora zastosowalam z polecenia ginekologa(oczywiscie nie w Polsce gdzie robi sie klientom problemy moralno-ideologiczne).
Mialam dokladnie ten sam problem.
Po zbadaniu mnie okazalo sie ze przez to,ze trenuje zawodowo moje miesnie brzucha oraz podbrzusza byly tak spiete, ze podczas stosunku moje wnetrznosci wrecz sie ''unosily'' wraz z kazdym pchnieciem. Dodajac fakt ze rozmiary mojego partnera sa spore,mysl o stosunku naprawde zaczela przyprawiac o trwoge.
Ginekolog doradzil mi kupic wibrator badz dildo roznych rozmiarow,by stopniowo rozluznic okolice intymne co bylo dla mnie wyzwaniem,gdyz nie jestem fanem samozadowalania sie.
Ale wraz z chlopakiem stwierdzilismy ze sprobujemy i... podzialalo.Bardzo wazne jest powiedzenia wprost o problemie i rozwiazanie go razem. Pozatym polecil rowniez ogolne rozluznienie sie podczas stosunku i uswiadomienie ze bol jest efektem napiecia miesni, a nie oznaka ze dzieje sie cos zlego.
Tak czy inaczej bol ustal niemalze zupelnie. Uzywajac ''zabawek'' nabierasz swiadomosci swojego ciala co owocuje pewnoscia bezpiecznego,sprawiajacego przyjemnosc obojgu partnerom stosunku.

Prosze nie mysl,ze probuje Cie wkrecic i nie wstydz sie zakupow w sexshopie;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...