Skocz do zawartości
Forum

Naleganie chłopaka na depilację miejsca intymnego


Gość Ewelina_19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina_19

Od dłuższego czasu mój chłopak domaga się abym ogoliła sobie miejsca intymne... Powiedziałam że tego nie zrobię i myślałam że postawiłam sprawę jasno i że już do tego tematu nie wrócimy...
Teraz nie jest już bezpośredni. Teraz na każdym kroku mówi teksty w stylu:
- Ładna dzisiaj pogoda!
- A wiesz co jeszcze jest ładne? Świeżo skoszony trawnik!

albo:

- Jaki śliczny kotek!
- Śliczny - bo krótkowłosy!
Tych jego tekstów mogłabym wiele tutaj przedstawić!
Jak się przed nimi chronić??
Proszę POMÓŻCIE!!!

Odnośnik do komentarza
Gość olivka010

no i twój chlopak mac rację. ja depiluje sie regularnie, lubię być ,tam" gładka i czułabym sie nie swojo gdyby tak nie było.
na miejscu twojego chłopaka \mówiłabym ci tak samo.
nie rozumiem dlaczego niektore kobiety pozostały jeszcze w średniowieczu i nie wiedzą że depilacja to podstawa zachowania higieny i estetycznego wyglądu. a busz na dole nie jest niczym atrakcyjnym.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem twój chłopak ma rację, bo takie gęste włochy TAM nie wyglądają atrakcyjnie... czego się boisz, że się zatniesz? Nie musisz golić sobie zaraz warg tylko wzgórek sam. Jak ty chodzisz na plaży z włosami wystającymi z majtek? Fuj! U faceta to normalne, że ma tam włosy, tak samo jak włosy u mężczyzn na nogach i pod pachami to normalne, tak po prostu jest i tego nie zmienisz.
Tylko z jednym się nie zgodzę. Depilacja nie ma nic do higieny, włosy TAM są po to, żeby właśnie zatrzymywać zarazki.

Odnośnik do komentarza

~Achaa
moim zdaniem twój chłopak ma rację, bo takie gęste włochy TAM nie wyglądają atrakcyjnie... czego się boisz, że się zatniesz? Nie musisz golić sobie zaraz warg tylko wzgórek sam. Jak ty chodzisz na plaży z włosami wystającymi z majtek? Fuj! U faceta to normalne, że ma tam włosy, tak samo jak włosy u mężczyzn na nogach i pod pachami to normalne, tak po prostu jest i tego nie zmienisz.
Tylko z jednym się nie zgodzę. Depilacja nie ma nic do higieny, włosy TAM są po to, żeby właśnie zatrzymywać zarazki.

Bzdura, mnóstwo facetów się goli, ja np. golę się pod pachami i to właśnie dla higieny. Rowerzyści jadą równo z goleniem nóg. Cóż golenie miejsc intymnych u faceta to niestety problem, nie ma sposobu na depilację a golenie to kiepski pomysł bo odrastające włoski kłują - prawdziwa masakra jeśli ktoś dużo chodzi.

Odnośnik do komentarza

~simon_m
~Achaa
moim zdaniem twój chłopak ma rację, bo takie gęste włochy TAM nie wyglądają atrakcyjnie... czego się boisz, że się zatniesz? Nie musisz golić sobie zaraz warg tylko wzgórek sam. Jak ty chodzisz na plaży z włosami wystającymi z majtek? Fuj! U faceta to normalne, że ma tam włosy, tak samo jak włosy u mężczyzn na nogach i pod pachami to normalne, tak po prostu jest i tego nie zmienisz.
Tylko z jednym się nie zgodzę. Depilacja nie ma nic do higieny, włosy TAM są po to, żeby właśnie zatrzymywać zarazki.

Bzdura, mnóstwo facetów się goli, ja np. golę się pod pachami i to właśnie dla higieny. Rowerzyści jadą równo z goleniem nóg. Cóż golenie miejsc intymnych u faceta to niestety problem, nie ma sposobu na depilację a golenie to kiepski pomysł bo odrastające włoski kłują - prawdziwa masakra jeśli ktoś dużo chodzi.

A gdzie ty widzisz bzdury w tym, co napisałam? Taka prawda, że większość mężczyzn się nie goli i jest to całkowicie normalne. Ty golisz sobie pachy, też ok, kto ci broni? Śmiesznie by raczej to wyglądało gdybyś nogi sobie depilował, jak baba :D. Tylko to są brednie, że człowiek goli się dla higieny, ponieważ włosy w tych miejscach rosną właśnie po to, aby tę higienę zachować. Poczytaj sobie w necie skoro jesteś taki mądry :)))

Odnośnik do komentarza

Wiesz,ja mam taki pomysł,każ mu ogolić głowę na łyso i powiedz,że jak włosów nie będzie, to mu się wszy nie zalęgną.
Ci co piszą o tej higienie,to nienormalni jacyś.A jak się tam człowiek nie goli,to znaczy,że higieny nie utrzymuje?!Wezcie się zastanówcie co niektórzy,bo wasza paranoja jest powalająca.Z poważaniem -czysta,higieniczna i nieogolona forumowiczka:)))

Odnośnik do komentarza

~abc 123
Wiesz,ja mam taki pomysł,każ mu ogolić głowę na łyso i powiedz,że jak włosów nie będzie, to mu się wszy nie zalęgną.
Ci co piszą o tej higienie,to nienormalni jacyś.A jak się tam człowiek nie goli,to znaczy,że higieny nie utrzymuje?!Wezcie się zastanówcie co niektórzy,bo wasza paranoja jest powalająca.Z poważaniem -czysta,higieniczna i nieogolona forumowiczka:)))

To ty się zastanów, babo, bo nikt tu nie pisze, żeby się nie golić. A wręcz moim zdaniem założycielka tego wątku powinna się golić choćby dla samej estetyki, bo jak to niby wygląda przypuśćmy na plaży - włochy wystające spod majtek? Fuj... Jednak to nie zmienia faktu, że włosy są po to, aby zachować higienę i zatrzymać zarazki, co powie ci każdy ginekolog. To są bzdury, że golenie np miejsc intymnych zapobiega infekcjom, ponieważ włosy tam są właśnie po to, aby tych infekcji nie było, one zatrzymują zarazki, bakterie. Jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz i nie rozumiesz moich wypowiedzi, to może lepiej wcale się nie odzywaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...