Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, osłabienie i pojawianie się siniaków na ciele


Gość daphny27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu źle się czuję. Jestem ciągle zmęczona, ospała. Bolą mnie plecy, łydki, stopy. Najczęściej zaraz po przebudzeniu. W ciągu dnia jest trochę lepiej. Do tego dochodzą częste bóle i zawroty głowy, szum w uszach (mam wrażenie, jakby mi się zatykały). Na ciele mam pełno siniaków - wystarczy, że lekko się gdzieś uderzę, albo nawet zahaczę o coś. Mam też wrażenie, że serce czasami szybciej mi bije. Mam straszne sińce pod oczami, jestem ogólnie bardzo blada. Podczas mycia zębów leci mi krew z dziąseł i mam wrażenie, że są one jakoś dziwnie "białe". Co to może być? Czy powinnam wykonać jakieś badania profilaktyczne? Czy możliwe, że to tylko zwykłe zmęczenie? Z góry dziękuję za wszelkie porady.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Objawy jake Pani opisuje nie są charakterystyczne. Wiele chorob zarówno groźnych jak i błahych może objawiać się w ten sposób. Myślę, że najprostszym sposobem na rozstrzygnięce problemu będzie wizyta u lekarza chorób wewnętrznych, który Panią zbada i zaleci w razie potrzeby odpowiednie badania. Warto na pewno zrobić na wstępie morfologię krwi + OB.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...