Skocz do zawartości
Forum

Czy osłabienie wzwodów może mieć podłoże psychiczne?


Gość Amerigo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam ogromny problem, który wciąż się pogłębia, mam wspaniałą dziewczynę, z którą wiąże przyszłość i chciałbym być w 100% zdrowy. Moim problemem jest słaba erekcja, jeszcze niedawno wszystko było wspaniale, do wzwodu wystarczał bardzo niewielki impuls, czy to z dziewczyną, czy patrząc w monitor, nagle wszystko uległo zmianie, poranne wzwody pojawiają się rzadko, erekcja pojawia się dopiero przy zaawansowanych pieszczotach, ogólnie wydaje mi sie ze jest coś nie tak, urolog zbył mnie słowami, że przywiązuje do tego za dużą wagę i na pewno nic mi nie jest, ale ja uważam, że jednak chyba nie jest do końca w porządku... Czy osłabienie się wzwodów podczas masturbacji, krótkotrwałość erekcji i brak spontanicznych wzwodów oraz niecodzienne erekcje poranne mogą mięc podłoże psychiczne, czy raczej coś z ukrwieniem? Jeszcze miesiąc temu było wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

Amerigo, jeżli masz jakiekolwiek wątpliwości czy diagnoza urologa była słuszna to idż do innego lekarza. Poszukaj w necie, na stronie " dobry lekarz" i kieruj się opiniami pacjentów.Pomyśl też o andrologu, jest to męski odpowiednik ginekologa ,więc pewnie byłby to odpowiedniejszy wybór.

Odnośnik do komentarza

Amerigo, osłabienie wzwodu może mieć wiele przyczyn. Mogą być oczywiście zdrowotne, ale to co opisujesz wg mnie ma podłoże psychiczne. Problemy z erekcją mogą wynikac ze stresu, przemęczenia, nawet złej diety i osłabienia organizmu. Ale Ty piszesz o masturbacji, która jest bardzo częstym źródłem problemów z penisem, a dokładniej ze wzwodem. Dzieje się tak dlatego, że Twój penis przyzwyczaja się do masturbacji, przyzwyczaja się do dotyku dłoni i do pewnego rodzaju stymulacji. To sprawia, że mężczyzni mogą miec problem ze wzwodem, problem z utrzymaniem wzwodu, a nawet z wytryskiem właśnie z tego powodu. Dlatego jeśli masturbujesz się dość często, ogranicz masturbację do max 1 raz w tygodniu i po 3 tygodniach zobacz czy jest jakaś różnica. Jesli nie, wówczas idź do lekarza, ale wg mnie różnice zobaczysz i wszystko zacznie wracac do normy. Pamietaj, ze stres tez wpływa negatywnie, wiec jesli bedziesz sie stresował, ze cos pojdzie nie tak, faktycznie moze tak byc, wiec staraj sie byc spokojny i zrelaksowany.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...