Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów przy niskim estrogenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od 10 miesiecy wypadaja mi mocno wlosy. Po tym, jak odwiedzilam wielu lekarzy okazalo sie, ze mam bardzo niskie wartosci estrogenow (w fazie, kiedy powinno ich byc najwiecej u mnie jest ich mniej niz 25 - dokladnych wynikow nie mam). Ginekolog z tego powodu i z powodu planowanej w przyszlosci ciazy zlecila przyjmowanie tabletek antykon. (jennifer 35, niemiecka wspolczesna wersja diane 35).
W zwiazku z tym mam pytanie - co moglabym przyjmowac dodatkowo, aby wlosy przestaly szybciej wypadac. Wlosy obcielam na bardzo krotko, ale to nic nie daje. Kiedy mozna sie spodziewac pierwszych rezultatow?
Dziekuje z gory!

Odnośnik do komentarza

Polecam taki balsam albo szampon do włosów green Pharmacy Szybko hamuje wypadanie włosów dzięki swym odżywczym i zdrowotnym właściwościom. Daje widoczne wyniki w walce z łysieniem oraz osłabieniem włosów stymulując pracę cebulek włosów. Substancje aktywne zawarte w balsamie pobudzają mikrokrążenie skóry głowy, wzmacniają włókna włosowe oraz przedłużają fazę wzrostu włosa. Balsam odżywia i wzmacnia włosy zapewniając im siłę niezbędną do intensywnego wzrostu. Już po pierwszym zastosowaniu balsamu zauważalne jest zmniejszenie wypadania włosów, które stają się zdrowsze i pełne blasku oraz łatwiej się rozczesują. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...