Skocz do zawartości
Forum

czy to jest depresja?


Gość samotnaa5

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak mam sobie poradzic z zyciem... od paru lat siedze w domu bodajze 3 lata. nigdzie nie wychodze, nie mam kolezanek ani znajomych. z tego wszystkiego zapuscilam sie, tzn bardzo przytylam, zbrzydlam.. nie mam checi do zycia i nic mi sie nie chce , ciagle jestem smutna, przygnebiona,zla, ciagle sie obwiniam jaka jestem glupia, nieudacznica zyciowa, brzydka, gruba i nikt mnie nie lubi. w dodatku jestem niesmiala i mam b. niskie poczucie wlasnej wartosci. w mojej glowie straszny metlik, niepoukladane zycie, nie mam zadnego glebszego sensu zycia. Nie radze sobie sama z soba, ogolnie mam dosc zycia i codziennie zastanawiam sie po co zyje, dla kogo? jak wszyscy traktuja mnie jak popychadlo.
Juz drugi rok chodze to tej samej klasy liceum dla doroslych, od kiedy zaczal sie rok szkolny, znowu zaczelam nie chodzic bylam tylko na jednych zajeciach i stwierdzilam ze tam nie pasuje... Boje sie ludzi, czuje sie odizolowana, nie potrafie z kims porozmawiac bo nie mam o czym i zaraz sie stresuje a rece trzesa mi si

Odnośnik do komentarza

Wiesz nie wiem czy jest to depresja. Nie będę opowiadał : weź się za siebie , zacznij się z kimś spotykać itp. jak by było to takie proste to byś to zrobiła. Może metoda małych kroków : kup sobie nową kieckę wybierz się do kosmetyczki . Codziennie coś nowego co poprawi Ci humor. Na pewno możesz pisać to tez pomaga bo sam tak robię zamiast spać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...