Skocz do zawartości
Forum

Jak zmusić swojego faceta by poszedł do lekarza?


Gość alutka159

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mężczyzna ma 40 lat jest 10 lat starszy ode mnie jesteśmy prawie rok razem a nie kochaliśmy się jeszcze ponieważ ma problemy z wzwodem. Przy masturbacji i seksie oralnym potrafi osiągnąć orgazm, ale jak tylko zbliżam się do niego by odbyć stosunek płciowy natychmiast traci wzwód. Próbowałam już wszystkiego czego się da i nic. Jestem tak sfrustrowana że odmawiam nawet jego dotyku chce tym wymusić na nim żeby szedł do lekarza ale on się nie zgadza. Jak mam go przekonać żeby poszedł do lekarza ?? nie mam już sił proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

no wiesz dla kazdego faceta jest to wstydliwy problem. I nie chcą z tym za bardzo isę obnosić bo sądzą że to poniżające i to jak przyznanie isę do nie bycia facetem - przynajmniej mi się tak wydaje. Pogadaj z nim, może zaproponuj że pójdziesz z nim ( choć wątpię aby tego chciał), powiedz że ty też chcesz isę cieszyć seksem, że martwisz isę o niego itp .Może poskutkuje

Odnośnik do komentarza

~alutka159
Takiego sposobu też próbowałam niestety uparty jak osioł.
Przecież my chodzimy do ginekologa!!!
Czy będę musiała się pogodzić z brakiem seksu ?
to katastrofa !!
i jak tu nie zdradzić ??

Czytasz to co piszesz? chyba nie bardzo...i jak tu nie zdradzić...jestes z nim dla seksu i łóżkowych spraw czy dlatego,że go kochasz i jest dla ciebie ważny? bo jak tylko seks,to daj spokój i znajdź innego,a jemu oszczędź przyprawiania rogów.

Odnośnik do komentarza

~PSYCHOPATA
~alutka159
Takiego sposobu też próbowałam niestety uparty jak osioł.
Przecież my chodzimy do ginekologa!!!
Czy będę musiała się pogodzić z brakiem seksu ?
to katastrofa !!
i jak tu nie zdradzić ??

Czytasz to co piszesz? chyba nie bardzo...i jak tu nie zdradzić...jestes z nim dla seksu i łóżkowych spraw czy dlatego,że go kochasz i jest dla ciebie ważny? bo jak tylko seks,to daj spokój i znajdź innego,a jemu oszczędź przyprawiania rogów.


prosze cie, nie rozumiesz ze kobieta jest sflustrowana? Ma 30 lat i to normalne ze chce wspolzyc z partnerem. Przeciez go nie zdadzila. Kocha go i chce im obojgu pomoc probujac namowic go do pojscia do lekarza. Facet jest totalnym egoista, jemu wystarczy ze oralnie mu dobrze. Jak sie kocha to trzeba patrzec na potrzeby tego drugiego czlowieka. On musi zrozumiec ze ma problem i to duzy, a swoja postawa nie pomaga w jego rozwiazaniu. Musi isc do seksuologa, najlepiej oboje. To by bardzo pomoglo. Jak napisala autorka tematu zaczela juz unikac bliskosci z nim. To nie prowadzi w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że odmawianie dotyku do niczego dobrego nie doprowadzi. Może zwiększyć tylko frustrację po obu stronach. Tak jak pisze Mała_Mi, trzeba spróbować szczerej rozmowy i spróbować przekonać do wspólnej wizyty u seksuologa. Przecież to żaden wstyd pracować nad polepszeniem jakości życia seksualnego, wiele par się na to decyduje.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że faktycznie powinien dać sobie spokój z masturbacją i po jakimś czasie zobaczycie czy jest lepiej jak nie to daj mu dość dobitnie do zrozumienia że go kochasz ale sex jest dla ciebie bardzo ważny bo to też miłość i powiedz otwarcie że nie wiesz jak długo tak wytrzymasz i może zapytaj czy on cię wystarczająco kocha ,żeby spróbować coś zmienić,zasięgnąć rady lekarza i zapytaj czy nie boi się ,że sobie znajdziesz kogoś kto ci da tego co potrzebujesz? takie podejście do sprawy daje do myślenia .A potem umów na wizytę i postaw przed faktem dokonanym . Ja myślę, że z czasem dojrzeje do tego.Cierpliwości .I jestem pewna że częsta masturbacja to główny problem ,ponieważ sam sobie robi dobrze i sam wie najlepiej jak to zrobić więc schodzisz na drugi nie bardzo potrzebny plan .Chyba że ty go doprowadzasz do orgazmu swoją dłonią to wtedy -Lekarz !!!! powodzenia .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...