Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha i mdłości po posiłku


martuchao_o

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu jest tak, ze co zjem boli mnie brzuch, mam mdłości oraz każdej nocy od tygodnia wymiotuje co poprzedzają silne dreszcze mimo, że bardzo uważam co jem, do tego strasznie trzęsą mi się dłonie (nie jestem od niczego uzależniona, nie pale i nie zażywam narkotyków, a alkohol pije bardzo rzadko i jest to max 1 piwo bądź bardzo słaby drink). często boli mnie głowa od jakiegoś czasu tez zdarza mi się mdleć bądź słabnąć. Mam 18 lat i nie mam pojęcia co się ze mną dzieje i nie wiem co robić, gdyż mój lekarz rodzinny kazał brać mi magnez na trzęsące się dłonie ale biorę już 2 miesiąc i nie widzę poprawy oraz sylimarol przed posiłkiem, a to też nie pomaga. proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wspominał o niedrożności.To mi przyszło do głowy, ale reakcje jakie opisujesz mogą wskazywać na wiele problemów.Powinien ciebie obejrzeć gastrolog, a potem ewentualnie gastroenterolog.Drżące ręce to raczej wynik spadku cukru a nie elektrolitów.Spróbuj płynnej diety wysokokalorycznej, i jeżeli poczujesz się lepiej teoria niedrożności może to potwierdzić.Niedrożność może być spowodowana np.zmianami wrzodowymi w dwunastnicy, kamieniem żółciowym w jelicie cienkim lub skurczami układu pokarmowego(w tym przypadku no-spa albo duspatalin-niestety na receptę).Tak czy inaczej żądaj skierowania do specjalisty.Ps."ból brzucha"-opisuj bardziej dokładnie.

Odnośnik do komentarza

kindziu
Czy ktoś wspominał o niedrożności.To mi przyszło do głowy, ale reakcje jakie opisujesz mogą wskazywać na wiele problemów.Powinien ciebie obejrzeć gastrolog, a potem ewentualnie gastroenterolog.Drżące ręce to raczej wynik spadku cukru a nie elektrolitów.Spróbuj płynnej diety wysokokalorycznej, i jeżeli poczujesz się lepiej teoria niedrożności może to potwierdzić.Niedrożność może być spowodowana np.zmianami wrzodowymi w dwunastnicy, kamieniem żółciowym w jelicie cienkim lub skurczami układu pokarmowego(w tym przypadku no-spa albo duspatalin-niestety na receptę).Tak czy inaczej żądaj skierowania do specjalisty,bo może też to być patologia tętnicy krezkowej.Ps."ból brzucha"-opisuj bardziej dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...