Skocz do zawartości
Forum

Interpretacja wyniku testu ciążowego


Rekomendowane odpowiedzi

Test Amil robiony z 1 porannego moczu. Wyszla jakby 1 kreska czyli negatyw...ale dziwne jest to ze jakby ta kreska raz ciemniejsza raz jasniejsza (potrzac z gory na dol)

Wg Was to błąd czy negatyw?? Od razu mowie, ze zdj zrobione w czasie przewidzianym przez producenta.

Ps. sory za 1 zdj, ale musialam tak zrobic byscie zobaczyli o co mi chodzi z tym cieniowaniem ;)

monthly_2012_10/test-ciazowy-negatyw-czy-bledny_282.jpg

monthly_2012_10/test-ciazowy-negatyw-czy-bledny_283.jpg

monthly_2012_10/test-ciazowy-negatyw-czy-bledny_284.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam!
Według załączonych zdjęć z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że wynik testu jest negatywny. W razie wątpliwości powinna pani powtórzyć test. Badanie należy przeprowadzić z porannej porcji moczu. Innym rozwiązaniem jest wykonanie badania poziomu betaHCG we krwi. Badanie laboratoryjne powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

tak powtorzylam ;) ogolem mam juz 4 testy za soba i wszystkie negatywne .a okres przyszedl po 2 tyg opoznieniu..

Kobietki polecam Bobotesty i Quick View. W obu sa wyrazne kreski . Co do bobotestu nalezy pamietac by nie odczytywac wyniku po czasie dluzszym niz wskazany przed producenta, bo zachodza pozniej reakcje chemiczne i np ja po jakims czasie widzialamni to biala ni to rozowo-biala druga kreske. tydzien pozniej zrobilam tten test takze i nie mialam juz zadnych watpliwosci ze nie jestem mama. Bobotesty maja to do siebie. Amile nie polecam.

Agag1004: sproboj zrobic moze plytkowy . Jezeli masz krwawienie takie jak przy kazdej miesiaczce to nie sadze aby bylo ono plamieniem. Plamienie wystepujace w ciazy jest skape. wydaje sie nam ze mamy miesiaczke a trwa to okolo 2 dni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...