Skocz do zawartości
Forum

Czy schudnę 10 kg robiąc brzuszki i biegając?


Gość ka...a0

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 21lat 156cm i 65kg chciala bym zrzucic 10 kg biegam co dzien robie brzuszki i rozne cwiczenia od 4 dni, czy jest mozliwosc ze zrzuce te 10 kg? dodam ze nie jadam smazonego jedzenia słodyczy chispy i fastfoody mniej sole i słodze pije 2 litry wody nie gazowanej dziennie i herbatke na trawienie .

Odnośnik do komentarza

Bez odpowiedniej diety nie zrobisz nic. Możesz biegać dziennie po 3h, ale bez ograniczenia pewnych produktów i wyrobienia takich nawyków jak nie objadanie się na noc, czy jedzenie 5 razy dziennie o tych samych porach nic nie wskórasz. Mówię to z doświadczenia. Poza tym - owoce i warzywa! w każdej postaci, zawsze gdy chce ci się coś przekąsić zjedz jabłko, czy jakiś inny produkt tego rodzaju. Ja po przejściu na dietę nie mogłam powstrzymać się od zaprzestania jedzenia słodyczy, ale wyszukałam parę przepisów jak można zamienić czekoladę czymś zdrowym, np: http://jestemeco.pl/2012/eco-sok-marchewkowo-jablkowy/. W internecie jest ogrom takich przepisów, wystarczy chcieć :)

Odnośnik do komentarza

Najpierw polecam Ci przejrzenie najpopularniejszych mitów dotyczących ćwiczeń http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Najpopularniejsze,mity,dotyczace,treningu,1-24906-1.html sprawdź czy któregoś nie powielasz. A poza tym UROZMAICENIE. Same brzuszki i bieganie to chyba za mało, może jakaś skakanka? Może twister? Są setki ćwiczeń na youtubie poszukaj. Zawsze możesz zajrzeć na jakieś forum na którym osoby na diecie nawzajem się wspierają. Najgorsze będą pierwsze 3 tygodnie po tym okresie organizm przyzwyczaja się :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...