Skocz do zawartości
Forum

Silny ból piersi i ciągnięcie podczas podnoszenia rąk do góry


Gość Lajla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru miesiecy,mniej wiecej 2 tyg przed miesiaczka bardzo bola mnie piersi,ale to tak ,ze nie moge sciagac stanika,gdy sciagam go juz np do mycia ,to jest taki bol jakbym miala dwa kamienie ,malo tego gdy probuje wtedy podniesc rece do gory ,to nie moge poniewaz ciagnie mnie cos tak jakby od strony pachy,piersi tez bardzo wtedy mi puchna nawet do jednego rozmiaru stanika. 2 llata temu mialam wycinanego jakiegos guzka nie groznego z piersi czy,to moze byc jakas objawa znow powtorzenia sie guzka? tylko jakiegos innegoi,tyle iz wtedy ja czulam tego guzka a teraz czuje pelno i roznych i roznica jest jeszcze taka ze wtedy piersi mnie nie bolaly,ten guzek tez.... Prosze o pomoc i napisanie mniej wiecej czego,to moze byc objawa?

Odnośnik do komentarza

Moze zle ,to ujelam,nie sa to typowe guzki ,to takie zgrubienia jedna wieksze drugie mniejsze na calych piersiach,w nie ktorych miejscach bola bardziej... Co ma do tego wszystkiego,to ciagniecie pod pach przy podnoszeniu rak? myslisz,ze to jakies zaburzenia hormonalne?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Prawdopodobnie ma Pani zmiany włóknisto-torbielowe piersi. Powstają w wyniku nadmiernej stymulacji tkanki gruczołowej piersi przez estrogeny. Nie są to procesy złośliwe ale odznaczają się dużą bolesnością i lubią nawracać. Zawsze jednak, każdy taki guzek powinien być skontrolowany przez ginekologa, aby wśród tych niegroźnych nie rozwinęła się zmiana złośliwa.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...