Skocz do zawartości
Forum

Odlew intymnych części ciała


Kurczak1999

Rekomendowane odpowiedzi

Odlać można kobiecą pochwę (robi się to tak samo jak inne części ciała). Niestety jest problem z odlaniem męskiego członka. Polega on na tym, że najpierw trzeba rozprowadzić silikon, potem formę usztywnić gipsem, żeby mieć stabilną formę do odlania. I w tym bandażu gipsowym tkwi problem. O ile silikon zasycha szybko i trzeba się spieszyć, to gips potrzebuje około 10 - 15 minut. W czasie nakładania silikonu penis byłby pobudzany, więc mógłby wystąpić wzwód. I wtedy cała robota na nic, bo odlew nie wyjdzie jeżeli coś w trakcie zmieni wielkość. Jeżeli miałby to być penis w wzwodzie to musiałbyś go utrzymać w takiej samej formie na czas schnięcia gipsu (gdzie nie można tego w żaden sposób dotykać), wzwód nie mógłby ani na chwilę się zmniejszyć, powiększyć. Więc chyba odlanie penisa to jedna z tych raczej mało możliwych rzeczy. Chyba, że ktoś ma dużą kontrolę nad własnym przyrodzeniem.

Odnośnik do komentarza

Na początku tak miało być ale po zastanowieniu zrobię sobie 2 wieszaki na nasze szlafroki :) tylko wcześniej pomaluję na kolor zblizony do naturalnego. Kolejny odlew wykonam już z masy podobnej do tej z czego są wykonane wibratory i podaruje lubej jako prezent by jak mnie nie ma mogła choć substytut mnie mieć ze sobą poza tym pamiątka na starość :) a może pomalować na czarno?
Planuję jeszcze zrobić odlew muszelki mojej slicznej poza tym fajna zabawa podczas tych odlewów :) POLECAM

Odnośnik do komentarza

Niby proste ale jak jest za duży to ciężko by się nie wylało bo trzeba to przystawić do krocza w dodatku penis musi stać trzeba panować nad czasem przygotowania mieszanki itp itd na razie pojemnikiem był litrowy kufel :) ale jest ciężki nieporeczny i szklany, poza tym by podczas przygotowań fiutek był cały czas twardy dziewczyna musi się nim zajmować a ciężko odmierzać na wadze wodę i proszek mieszać liczyć czas i myśleć jak mi dobrze :)

Odnośnik do komentarza

A ja powiem (napiszę) co innego. Kurczak 1999, ładnego masz. :) Całkiem zacny ;) Plus ładne dłonie z zadbanymi paznokciami :) A to, co robisz w swojej sypialni ze swoją partnerką, to tylko Wasza sprawa i olać moralizatorskie komentarze. Ja z przyjemnością od początku czytam Twoje posty widząc jaką przyjemność sprawiają Tobie "te" sprawy. Tak trzymaj! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...