Skocz do zawartości
Forum

Uczucie ruchów dziecka, rozdrażnienie i bóle głowy a ciąża


Gość mamusiaroksanki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamusiaroksanki

Mam pytanie. Chodzi o to,że od wczorajszego wieczora odczuwam z lewej strony podbrzusza dziwne ruchy(jakby dziecko sie poruszało,delikatne ruchy,tak samo odczuwałam przy pierwszym dziecku,ponieważ jestem po 1 porodzie). Najgorsze jest to,że mam normalnie miesiaczkę,regularnie. ostatni raz kochalam sie z partnerem na poczatku czerwca, a miesiaczke mam normalnie co miesiac,co ok.30 dni,ale jak mowie, od wczoraj odczuwam jakby ruchy dziecka,i teraz,dzis to odczuwam tez.. boję się, prosze odpisac co o tym sądzicie bo to dla mnie wszystko bardzo dziwne,bo od jakiego czasu jestem bardzo rozdrażniona, mam stany depresyjne,bóle ,zwroty głowy, z nerwó często jest mi niedobrze... ostatnio nawet przytylam szybko,prawie 6 kg... i jak mowilam od wczoraj wieczora czuje w brzuchu jakby ruchy dziecka..czy to moze byc ciaza? zwlaszcza ze mam miesiaczke regularnie?? prosze o szybka reakcje.

Odnośnik do komentarza

Ja przy pierwszym dziecku mialam miesiaczki a po 2 miesiacach test wyszedl pozytywnie. Lec do apteki i sprawdz. Nie bardzo rozumiem co masz na mysli piszac o ruchach dziecka.Czy płód w ewentualnym 4 miesiacu jest na tyle duzy zeby czuc jego ruchy? Nie zastanawialam sie nad tym bo tez nic takiego u siebie nie zaobserwowalam. Nie denerwuj sie tylko zrob test.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...