Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, biała wydzielina i ból miejsca intymnych a ciąża


Gość ba...66

Rekomendowane odpowiedzi

Mam osiemnascie lat , zawsze mialam dosc reguralny okres . Cylk trwal ok. 24 dni , po miesiaczce ktora dostalam 7 czerwca krwawilam 5 dni , pozniej miesiaczka pojawila sie dopiero 4 lipca od tamtej pory okres sie nie pojawil , jednak caly czas towarzyszy mi wrazenie ze za chwile sie pojawi od 2 tygodni silnie wydziela mi sie bialy sluz , dodam ze czesciej niz zwykle oddaje mocz a nie dawno odczuwalam bol na zewnetrznych miejscach intymnych , ostatnio do stosunku doszlo w polowie czerwca wiec jeszcze przed ostatnia miesiaczka . Robilam test 6 lipca i wyszedl negatywny , czy moge byc w ciazy ? Co to za wydzielina ?

Odnośnik do komentarza

Witam
Tydzień temu wyczułam w prawej piersi guzek koło brodawki a że było to dzien przed okresem pomyslałam sobie że to przez hormony.Ale okres mi sie skończył a guzek wciąż jest.Nie boli da sie go rzesuwac ma ok1 cm.10 mie. temu miałam robione usg i w prawej piersi wykryto u mnie torbielke czy to może ta torbielka sie sie powiekszyła i czy było by coś nie tak to usg wtedy by wykryło?.bardzo dziekuje za odp bo sie martwie.

Odnośnik do komentarza

28maja28
Witam
Tydzień temu wyczułam w prawej piersi guzek koło brodawki a że było to dzien przed okresem pomyslałam sobie że to przez hormony.Ale okres mi sie skończył a guzek wciąż jest.Nie boli da sie go rzesuwac ma ok1 cm.10 mie. temu miałam robione usg i w prawej piersi wykryto u mnie torbielke czy to może ta torbielka sie sie powiekszyła i czy było by coś nie tak to usg wtedy by wykryło?.bardzo dziekuje za odp bo sie martwie.

Witam!
Opisany przez Panią guzek bezwzględnie wymaga dokładniejszej diagnostyki (USG, ewentualnie mammografia). Teoretycznie może być to powiększona torbiel, która została wykryta uprzednio, ale należy wykluczyć inne patologie. Proszę zatem udać się do lekarza ginekologa, który skieruje Panią na badania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...