Skocz do zawartości
Forum

Mój syn nie mówi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie bardzo proszę o pomoc doświadczone osoby moze ktoś miał podobną sytułację mój synek ma 2 lata i 5 miesięcy urodził się z wrodzonym zapaleniem puc w 3 miesiącu przebył nabytą cytomegalię miał badany słuch 3 frazy wszystko dobrze słyszy w 100% tak stwierdził lekarz dostaliśmy skierowanie do neurologa !!! on nawet synka nie zbadał kazał przyjść za 6 miesiecy czyli jak synek bedzie miał 3 lata synek nie mówi nic czasem coś tam "
" piszczy przez nosek "" bardzo się boję od roku czytam synkowi jestem z nim cały dzień ma kontakt z dziećmi bardzo częsty rozmawiamy dużo a on nawet nie mówi mama nie wiem już co mam robić proszę mi pomóc bardzo się boję z takich ważnych sytuacji jakie miały miejsce (( kiedyś lekarz mówił że synek ma krótkie więzadło pod językiem ale pediatra stwierdziła że wszystko jest wporządku }}} co mam robić jestem przerażona nie umiem synka nawet nauczyć siku na nocnik bo jak jesteśmy w sklepie to on mi nie powie "" mama siku (siusiu ) bo nie umie mówić proszę o pomoc !!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...