Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość munia81

Jak sobie poradzić ze zdrada?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość munia81

Witam!
Jestem w związku od 8 lat. Obecnie mój partner jest w trakcie gorącego flirtu z koleżanką z pracy. mi mówi ze to tylko przyjaciółka itp. Ale zachowuje się całkiem inaczej. Prawie nie rozmawia ze mną. Mam już tego dosyć! ale boje się odejść bo go kocham. Część mnie z każdym dniem umiera. co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może porozmawiaj z nim o tym, że ta cała sytuacja Ci przeszkadza,że nie chcesz aby tak się zachowywał bo widzisz jak traci tobą zainteresowanie i po prostu czujesz się niepewnie. Powiedz mu, że zauważyłaś że co raz mniej rozmawiacie, że co raz bardziej się od siebie oddalacie. Może to coś zmieni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MaciejKe

Ja byłem kiedyś w związku, który był dla mnie wszystkim. Później to rozwaliłem przez własną głupotę. Ona przeze mnie cierpiała. Chciałem to jakos odkręcić, ale nic nie
dawało rezultatu.. Przypadkiem trafiłem na odzyskacbyla.com.pl, wypełniłem formularz i skontaktowałem się z panem Miłoszem. Droga była długa i kręta, ale
pomógł mi odzyskać twarz u kobiety, którą kocham i z która znowu jestem w zwiazku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta, takiej histerii to ciężko nie nie wytrzymać. Flirt to zdrada? Wiesz jakie to szerokie pojęcie i o co zahacza? Sama też flirtujesz nawet o tym pewnie nie wiesz. Zdradził cię? czy tylko sobie rozmawia z inną atrakcyjną kobietą i dowartościowuje się rzucając dowcipy?.. a może pożądliwe na nią patrzy? To zdrowe u faceta. Spytaj męża czy cię zdradza bo napisałaś na forum problem, który nie jest problemem bez jego twierdzącej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...