Skocz do zawartości
Forum

Powiększone piersi, ciemniejsze brodawki i wyczulony węch a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

od paru dni bola mnie piersi,dosc duzo urosły,zmienił sie kolor brodawek na ciemniejszy i w około sa takie krostki,gdy rano pale papierosa to ciagnie mnie na wymioty ale potem jak zapale to przechodzi ale na wieczor znowu mnie ciagnie na wymioty,mam inny węch niektóre zapachy ciagna mnie na wymioty i pobolewa mnie brzuch np jak sie na nim położę albo jak chłopak reke pocnniej na nim położy. czy to moga byz oznaki ciąży?? :)

Odnośnik do komentarza

moje poczatki ciąży były takie same, alke zapachów perfum i dezo nie znosiłam do końca ....czekoladowe sutki to było pierwsze co zauważyła pani doktor i to nie ginekolog tylko internista :)))))) zapytała wtedy czy jestem w ciąży, ja sama jeszcze wtedy nie wiedziałam ,ze jestem :))))

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy dni płodne.. od kad współczyłam z chłopakiem nigdy wczesnije czegos takiego nie miałam nie bolał mnie tak brzuch a napewno nie w taki sposób.. robiłam test za pierwszym razem i druga kreska wyszła tak troche nie widoczna ale była.. a jak robiłam ostanio no to wyszedł negatywny.. tylko to ze robiłam go hcyba za wczesnie bo słyszlam ze trzeba robic 2 tyg.. po.. wg ostanio jest mi strasznie nie dobrzee aa apetyt mam jak nie wiem.. i brzuch jest tak dziwnyy twardy.. nie wiem czy poczekac jeszcze z testem z zorbic za 2 tyg..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...