Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w prezerwatywie w czasie miesiączki a ciąża


Gość da...12

Rekomendowane odpowiedzi

Kochałem się z dziewczyną w czasię kiedy ona miała miesiączkę był to 3 dzień , stosunek odbywany był z prezerwatywą lecz po zajściu orgazmu nie było spremy w prezerwatywie . Następnego dnia miesiączka trwała dalej , jest możliwość że będzie ona w ciąży?

Odnośnik do komentarza

kobieta w trakcie miesiączki nie zawsze jest niepłodna. Przy bardzo krótkich cyklach może stać się tak ( jest to owszem dość rzadkie) że dni płodne zahaczają o okres. PO za tym też dość rzadko ale może się zdarzyć tak, że owulują oba jajniki w pewnym odstepie czasowym, i moze stać się tak, że podczas miesiączki kobieta nadal jest płodna. Są to sytuacja bardzo rzadkie ale występujące czasami .

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza
Gość Sialabamba

Uprawiłam z chłopakiem seks w trzecim dniu okresu, cykl mam długi i dość regularny bo mniej więcej 24 każdego miesiąca. Nasz stosunek nie trwał zbyt długo, a chłopak nie doszedł. Używaliśmy prezerwatywy. Czy mogłam zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

~Sialabamba
Uprawiłam z chłopakiem seks w trzecim dniu okresu, cykl mam długi i dość regularny bo mniej więcej 24 każdego miesiąca. Nasz stosunek nie trwał zbyt długo, a chłopak nie doszedł. Używaliśmy prezerwatywy. Czy mogłam zajść w ciążę?

Witam!
W opisanej sytuacji występuje znikome ryzyko ciąży. Dla pewności warto wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam,
na wstępie bardzo prosze o niekrytykowanie itp.. o tuż mam takie pytanie kochałam się z chłopakiem w czasie okresu a dokladniej 1 dzien okresu cykle mam zazywczaj dlugie od 32-33 dni.. chlopak mial prezerwatywe czy mimo to możliwa jest ciążą slyszalam ze czasami pojawiaja sie mikrouszkodzenia przez ktore moga wydostac sie plemniki, ale czy czas w czasie okresu na pewno jest nieplodny przy takich cyklach ?

Odnośnik do komentarza

Spokojnie w ciąży nie jesteś. Przy tak długich cyklach dni płodne na pewno nie wystąpią u Ciebie zaraz po okresie. A poza tym zabezpieczyliście się prezerwatywą. Zakładając nawet, że miała te mikrouszkodzenia to i tak nie wydostało by się przez nie wystarczająca ilość plemników do zapłodnienia. Suma summarum śpij spokojnie :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...