Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o takim makijażu?


austeria

Rekomendowane odpowiedzi

~Mała__MI
Acha śliwkowy wygląda jak limo to jak będzie wyglądać czerń? Jak Panda albo trup z kreskówek. I dlaczego zakładasz że jej nie wyjdzie?

Bo śliwka zawsze wychodzi tragicznie :))) no prawie zawsze... śliwkowy makijaż potrafią wykonać tylko profesjonalistki. Sama kiedyś próbowałam tak się malować i chociaż robię ładne makijaże, to fioletowy wiecznie wygląda tragicznie, jak limo.
A co ma czarny makijaż do trupa? Trup to jest blady i siny, a nie z czarnym makijażem. Czarne oczka są sexy

Odnośnik do komentarza

są sexy owszem tylko jak się czarny cień obsypie albo spłynie razem z potem to z daleka wygląda jak trup albo panda. Ja często maluję się na fioletowo i nigdy nie zauważyłam żeby mieć oczy jak lima... nie wiem jak to jest.

Odnośnik do komentarza

~Mała__MI
są sexy owszem tylko jak się czarny cień obsypie albo spłynie razem z potem to z daleka wygląda jak trup albo panda. Ja często maluję się na fioletowo i nigdy nie zauważyłam żeby mieć oczy jak lima... nie wiem jak to jest.

ja się zawsze maluję na czarno - czy mocniej czy słabiej i zawsze wychodzi ok i nigdy nic mi się nie osypało i nie rozmazało naokoło, a nawet jeśli by coś takiego się przytrafiło, to mam zawsze pod ręką puder.

Może ty malujesz tylko same powieki lekko na fioletowo, ale taki makijaż jak w załączonym linku wymaga wprawy i malowanie się naokoło fioletem grozi efektem lima

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...