Skocz do zawartości
Forum

Pomocy! Chcę się zabić, ale nie wiem w jaki sposób... najlepiej szybki i mało bolesny. Boję się śmierci. Co robić?


Gość ko...si

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem głupia, brzydka, mam problemy z nauką, nie mam kasy na markowe ubrania, nienawidzę swojego ojca, który uwielbia mnie lać przy każdej okazji. Znałam chłopaka, który się podobno we mnie zakochał - dzisiaj mnie ignoruje i upokarza, bo nie chciałam z nim chodzić. Nigdy za nim nie przepadałam. Za każdym razem, kiedy spoglądam w lustro, chce mi się rzygać. Jednym słowem nienawidzę siebie samej. Kiedyś lubiłam żyć, ale teraz wszystko się zmieniło - wyjechałam z rodzinnego miasteczka, zostawiłam "przyjaciółkę". Tutaj, kilka lat temu poznałam nową, od roku jej nie ma. Wyjechała za granicę. Zmarła moja jedyna pociecha - mały koteczek. Sąsiedzi go przejechali. Specjalnie. I teraz sama już nie wiem, kogo winić, kogo nienawidzić. Jestem samotna. W szkole mi dokuczają; mam kompleksy. To nie one mnie miażdżą - ja wiem, że jestem bezwartościowa. Po prostu zero. Mam mnóstwo pytań, np. czy moje imię (Adrianna) naprawdę jest takie głupie? Czy urodziłam się po to, żeby pocieszać innych, a potem oni w ramach podziękowania dokuczają mi? Dlaczego jestem taka ufna i naiwna? Czy to normalne, że nastolatki są uległe, jeśli czują się mniej niż niczym? W sumie zasługuję na to. Wiem o tym, ale nie potrafię znieść tego upokorzenia. Jestem słaba. Codzienne ktoś mnie krzywdzi, wykorzystuje. Chcę się zabić. Mój problem polega na tym, że boję się śmierci i jednocześnie bardzo chcę się stąd wyrwać. W jakieś bezpieczne, ciepłe, piękne miejsce. A co, jeśli tam też będę sama? Tu chociaż względnie "ktoś" jest. Podobno trawka pomaga. Nie chcę jej brać. Przeraża mnie to, że nawet coś takiego przychodzi mi na myśl. Ja, ćpun. Boję się. Boję się narkotyków, świata, śmierci, ludzi, ojca... Co mam zrobić? Pewnie napiszecie coś w stylu: "to nie jest rozwiązanie problemów" -  darujcie, błagam. Nie chcę leków - mam dopiero 15 lat. Sama nie wiem, czego chcę. Piszę to, żeby się wyżalić. Chyba tego potrzebuję. Moja dość "dobra" koleżanka, Wera, uznałaby mnie za idiotkę. U nas w szkole nikt nie miał myśli samobójczych. Jedyne, jak mogę się zabić, to pociąć się. Ale to długo trwa, choć ból sprawia przyjemność. Dobrze mi z nim tak naprawdę. Ale nigdy nie próbowałam i boję się. Krew. Życie nie ma sensu - jest nie fair. Jest inne (darmowe i łatwe) wyjście? Jestem zdesperowana. Nie chcę już ukrywać łez przed mamą. Nie chcę kłamać. Ale dopóki nie podejmę decyzji, muszę. Pomóżcie mi, proszę. Po prostu boję się. Co oni wszyscy będą o mnie myśleć? Pomocy.
Odnośnik do komentarza
Opisałaś tak naprawdę nie jeden, a wiele problemów. Twoje życie może wrócić do normy pod warunkiem, że zaczniesz je wszystkie po kolei rozwiązywać. Wypisz na kartce w punktach wszystko to co jest złe w Twoim życiu, co byś chciała zmienić. Przy każdym problemie zastanów się jakby osoby "trzecia" je posiadając je rozwiązała. Nie staraj się wszystkiego zmienić od razu, załatw jedno a potem kolejne. Na pewno też w obecnej sytuacji przydał by Ci się prawdziwy przyjaciel z którym będziesz mogła o wszystkim pogadać. Chętnie bym zaoferował swoją przyjaźń i pomoc, no ale nie wiem skąd jesteś ;-P . Zawsze możesz zostawić tutaj swój adres e-mail jeśli byś chciała ze mną pogadać. Pamiętaj, że możesz cierpieć na depresję i źle postrzegać to co Cię otacza i Ciebie dotyczy. A Twoje imię jest bardzo ładne - i nie mówię tego żeby Cię pocieszyć, bo na pewno nie liczysz na pocieszanie w stylu: "nie przejmuj się, będzie lepiej" - po prostu podoba mi się to imię :-) .
Odnośnik do komentarza
Cześć Ada piszesz, że masz problemy z ojcem. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale On Cię bije, to faktycznie przeraża. Chciałbym dać Ci gotową odpowiedź, ale takiej nie ma nie da się opisać tego co Cię czeka, bo dalej też będzie trudno ale do czasu. Musisz to przetrzymać. Z Twoich wypowiedzi wynika, że jesteś silną osobą, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy tak jest można to wyczytać między wierszami. Piszesz też, że co dzień ktoś Cię wykorzystuje i jest Ci z tym źle myślę że jesteś dobrą osobą wrzuconą w zły czas. Musisz częściej mówić NIE, a dlaczego odmowa to nie zbrodnia. Po prostu jak świadczysz komuś przysługę to albo rewanż albo niech spada. Ważne jest żebyś skontaktowała się ze specjalistą (psycholog) bo tak naprawdę przez internet nikt Ci nie pomoże. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Na serio dzięki. Spróbuję zastosować się do Twoich rad. Ostatnio udało mi się nawet pogadać z Weroniką. Nie gadałyśmy o patologii, śmierci czy kompleksach, ale nasza konwersacja była szczera (przynajmniej tak mi się wydaje). I chyba wraca do mnie nieśmiała nadzieja :) może będzie lepiej. Dziękuję za wszystko- podniosłeś mnie na duchu.
Odnośnik do komentarza
Dzięki. Twoje rady są bardzo mądre i postaram się zastosować. Czasem po prostu trudno jest mi odmówić-może z przyzwyczajenia. Ale chyba coś jest na rzeczy jeśli wszyscy obgadują mnie mówiąc, że jestem uległa? Przeczekam. Dziękuję jeszcze raz. Pozdrawiam, Ada.
Odnośnik do komentarza
Gość Redakcja abcZdrowie.pl
Pamiętaj, że z każdej sytuacji jest wyjście. Pomocy możesz szukać
wśród bliskich i przyjaciół. Dodatkowo zawsze możesz liczyć na
profesjonalną pomoc w izbie przyjęć szpitala psychiatrycznego lub
każdego innego szpitala.

Skorzystaj z wybranego telefonu zaufania aby uzyskać pomoc psychologa:

POMOC OFIAROM PRZESTĘPSTW
tel. 022 635 77 05 lub tel. 022 635 77 62
00-225 Warszawa, ul. Zakroczymska 6
Dni i godziny przyjęć specjalisów: poniedziałek od 10 do 18, wtorek -
piatek godz. 8 - 16
Urząd Miasta st. Warszawy zadbał o stworzenie Zespołu ds. Pomocy
Ofiarom Przestępstw. Pomoc prawna i psychologiczna świadczona jest
bezpłatnie osobom poszkodowanym w wyniku przestępstw przeciwko życiu i
zdrowiu.

TOWARZYSTWO POMOCY MŁODZIEŻY
tel. 022 635 54 67
w godz. 14.00 - 18.00

DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH DEPRESJI
tel. 022 838 34 96
Stowarzyszenie ISKRA przy ośrodku Nowolipie
czwartek w godz. 17.00 - 19.00

MŁODZIEŻOWY TELEFON ZAUFANIA
tel. 192 88, www.mtz.waw.pl
czynny w dni powszednie

ALKOHOL NISZCZY CIEBIE, TWOJĄ RODZINĘ - ZADZWOŃ !
tel. 022 853 52 22
Fundacja Dominik - dyżur psychologa
środa, piątek w godz. 16.30 - 19.30

BEMOWSKI TELEFON ZAUFANIA
tel. 022 664 15 58
Problemy rodzinne i osobiste, poniedziałek - piątek w godz. 14.00 - 20.00
# Ośrodka Pomocy Społecznej
tel. 022 638 87 38
w godz. 22.00 - 6.00

BIURO SŁUŻBY KRAJOWEJ AA
tel. 022 828 04 94
poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 16.00

REGION WARSZAWA AA
tel. 022 616 05 68
poniedziałek - piątek w godz. 16.00 - 21.00

CENTRUM PRAW KOBIET
tel. 022 652 01 17
w godz. 10.00 - 15.00

DLA DIABETYKÓW
tel. 0800 401 061
Infolinia medycznej firmy Hand Prod w godz. 9.00 - 16.00

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DORASTAJĄCEJ I DOROSŁEJ
tel. 022 672 52 26
Fundacja Lepszy Świat

DLA DZIECI I NASTOLATKÓW ZANIEDBANYCH, SEKSUALNIE WYKORZYSTYWANYCH
KTÓRYCH RODZICE PIJĄ
tel. 022 827 61 72
Stowarzyszenie OPTA
poniedziałek - piątek w godz. 15.00 - 18.00

DLA GEJÓW , LESBIJEK I ICH BLISKICH
tel. 022 628 52 22
Telefon zaufania dla lesbijek, gejów i ich bliskich Polskiego
Towarzystwa Pomocy Telefonicznej
wtorek: tel. zaufania Grupy Chrześcijańskiej, 18.00-21.00
środa: tel. zaufania dla lesbijek 18.00-21.00
czwartek, piątek: tel. zaufania dla gejów 18.00-21.00

DLA KOBIET
tel. 022 635 93 92
Wsparcie Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny
poniedziałek - piątek w godz. 16.00 - 20.00

DLA KOBIET W CIĄZY
tel. 022 624 20 68 lub tel. 0602 285 444
poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 18.00

DLA KOBIET W CIĄZY I MATEK MAŁYCH DZIECI
tel. 022 635 10 11
poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 15.00
# Biuro interwencji
tel. 022 635 30 92
w godz. 10.00 - 14.00

DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH OD ALKOHOLU I DOZNAJĄCYCH PRZEMOCY W RODZINIE
# wsparcia udzielają pracownicy OPS Wola
tel. 022 654 16 61, tel. 022 654 50 21
poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 19.00
# wsparcia udzielają pracownicy OPS Żoliborz
tel. 022 833 15 21 w.115

DLA OSÓB W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ
tel. 022 828 12 95
Biuro Porad Obywatelskich
poniedziałek w godz. 10.00 - 19.00 wtorek - piatek w godz. 9.00 - 17.00

DLA OSÓB Z PROBLEMEM ALKOHOLOWYM
tel. 022 842 26 00
Polskie Towarzystwo Pomocy Telefonicznej
poniedziałek - piatek w godz. 15.00 - 20.00

DLA OSÓB Z PROBLEMEM CHOROBY ALKOHOLOWEJ
tel. 022 869 02 86
Wsparcie Fundacji Trzeżwościowej Klucz
poniedziałek - piątekt w godz. 11.00 - 19.00 sobota godz. 11.00 - 15.00

DLA RODZIN I OPIEKUNÓW OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA
tel. 022 635 50 40
poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 16.00

DLA RODZIN OSÓB ZAGINIONYCH - Fundacja ITAKA
tel. 022 654 70 70
poniedziałek - czwartek w godz. 17.00 - 21.00

DLA RODZIN Z PROBLEMEM NARKOTYKOWYM
tel. O801 109 696 tel. 022 844 44 70
Poradnia Profilaktyczno-Społeczna "Powrót z U"
Warszawa ul.Puławska 120/124
poniedziałek - sobota w godz. 10.00 - 20.00

DLA SENIORÓW
tel. 022 643 64 91, tel. 022 644 16 56
Wsparcie "Aktywny Senior"
poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 20.00

DLA ZAGROŻONYCH PRZEZ SEKTY
tel./fax: 022 543 99 99, email: warszawa@sekty.net Adres poczty
elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W
przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dominikański Ośrodek Informacji o Sektach i Nowych Ruchach Religijnych
02-741 Warszawa, ul. Dominikańska 2
dyżur: Wtorek 17.00 - 19.30.

GDY TWOIM PROBLEMEM JEST CIĄŻA
tel. 022 628 95 24
Fundacja Pro Familia
poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 18.00

FUNDACJA PRZECIWKO PATOLOGIOM
tel. 0800 151 121
poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 21.00, sobota - niedziela w godz.
10.00 - 20.00

EDUKACJA. PRACA
tel. 022 629 63 34
Bezpłatne porady Młodzieżowej Agencji Informacyjnej
poniedziałek - piątek w godz. 11.00 - 17.00

LA STRADA
tel. 022 628 99 99
Fundacja przeciwko Handlowi Kobietami
Dyżur w języku rosyjskim wtorek w godz. 9.00 - 21.00, środa w godz.
14.00 - 20.00

LINIA ŻADNYCH PYTAŃ
tel. 022 654 70 70
Dla zaginionych, którzy chcą dać znak życia
piątek w godz. 17.00 - 21.00

LOW
tel. 0504 38 19 16
Lokalny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przestępstw, ul. Zwierzynieckiej 8a
czekają na ciebie psychologowie, prawnicy, pedagodzy oraz pracownicy socjalni.
Jeden z psychologów jest do dyspozycji osób rosyjskojęzycznych.
W poniedziałek, wtorek oraz czwartek przedstawiciele LOW zapraszają w
godzinach od 10 do 21, w środę od 15 do 21, w piątek od 9 do 21, a w
sobotę od 11 do 14.

MAZOWIECKIE TOWARZYSTWO RODZIN I PRZYJACIÓŁ DZIECI UZALEŻNIONYCH - "Powrót z U"
tel. 022 844 44 30
Poradnia Profilaktyczno-Rehabilitacyjna Warszawa ul.Sobieskiego 112
przyjmuje osoby uzależnione i współuzależnione od narkotyków i alkoholu
poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 18.00, sobota w godz. 10.00 -
15.00, niedziela w godz. 11.00 - 14.00


MOKOTOWSKI OŚRODEK PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM
tel. O800 479 064 lub tel. 022 646 82 99
codziennie w godz. 9.00 - 20.00

NARKOTYKI - NARKOMANIA
tel. 0801 199 990
Ogólnopolski Telefon Zaufania
codziennie w godz. 16.00 - 21.00

NARODOWA KOALICJA DO WALKI Z RAKIEM
Infolinia tel. 0800 464 884
Biuro tel. 022 646 9696

NIEBIESKA LINIA
tel. 0 800 120 002, www.niebieskalinia.info
Infolinia Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie
czynne pon-sob 10.00-22.00, niedziela i święta 8.00-16.00.
Telefon prawny: tel. 022 666 28 50 poniedziałek i wtorek od 17.00-21.00

ONKOLOGICZNY
tel. 022 822 56 94
Polski Komitet Zwalczania Raka
poniedziałek - wtorek , czwartek w godz. 13.00 - 16.00

POLICYJNY TELEFON ZAUFANIA
tel. 0800 120 226

POMARAŃCZOWA LINIA
tel. 0801 140 068
Pomaga rodzicom, których dzieci upijają się
codziennie w godz. 16.00 - 21.00

PORADNIA MŁODZIEŻOWA I RODZINNA TOWARZYSTWA ROZWOJU RODZINY
tel. 022 828 61 92
poniedziałek - piątek w godz. 15.00 - 20.00

PORADNIA POMOCY PALĄCYM
tel. 0 801 108 108
Infolinia Centrum Onkologii i Fundacji "Promocja Zdrowia
poniedziałek - piątek w godz. 16.00 - 20.00

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY DLA MIESZKAŃCÓW PRAGI-POŁUDNIE
tel. 022 671 51 41
Z problemem alkoholowym i ich rodzin, osób uwikłanych w przemoc w
rodzinie (doznających, stosujących i świadków), osób będących w
sytuacji kryzysowej.
Możliwość bezpłatnego spotkania z psychologiem, pedagogiem, terapeuta
uzależnień, prawnikiem (sprawy rodzinne),

RUCH POMOCY RODZINIE
tel. 022 621 03 67
poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 17.00

SKŁÓCONE MAŁŻEŃSTWA , PROBLEMY MŁODZIEŻY I OSOBISTE
tel. 0606 290 124
ks.Stanisław Snarski (całą dobę)

STOP
tel. 022 621 35 37
Centrum Praw Kobiet dla kobiet dotkniętych przemocą i dyskryminacją
Dyżurny psycholog: wtorek , środa , piątek w godz. 10.00 - 15.00
Dyżurny prawnik: poniedziałek w godz. 10.00 - 13.00 czwartek w godz.
11.00 - 14.00

STOWARZYSZENIE AMAZONEK "ŻONKIL"
Telefon Zaufania tel. 022 424 47 42
dla kobiet przed i po operacji raka piersi
czynny w poniedziałek godz. 11 - 13

STOWARZYSZENIE OBRONY PRAW OJCA
tel. 0601 206 807, strona www
Zarząd Główny - Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca
Spotkania odbywają się: w każdy poniedziałek od godz. 16:30 - 19:00

STOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM Z CHOROBĄ ALZHEIMERA
tel. 022 622 11 22
wtorek, czwartek w godz. 15.00 - 17.00

STOŁECZNE STOWARZYSZENIE OSÓB Z CHOROBĄ PARKINSONA
tel. 022 602 18 88
wtorek, czwartek w godz. 11.00 - 15.00

STRAŻ GRANICZNA
tel. 0800 422 322
Rejestruje informacje o naruszeniach prawa przez funkcjonariuszy SG i
o nielegalnym pobycie cudzoziemców w Poisce itp.

UZALEŻNIENIA
tel. 022 823 65 31
Telefon gminy Centrum i Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień Monar
w godz. 9.00 - 21.00

WENEROLOGICZNY I AIDS
tel. 022 629 74 70
Telefon Instytutu Wenerologii AM
Konsultacje: poniedziałek - niedziela godz. 16.00 - 21.00 wtorek -
czwartek godz. 14.00 - 17.00
# Porady i informacje nt. HIV/AIDS
tel. 022 621 33 67
poniedziałek, środa w godz. 13.00 - 19.00 wtorek, czwartek - piątek w
godz. 10.00 - 16.00

ŻYDOWSKI
tel. 022 652 21 44
Telefon Forum Żydowskiego dla osób mających problemy z pochodzeniem
czwartek w godz. 17.30 - 20.00

Pozdrawiam
Redakcja abcZdrowie.pl
Odnośnik do komentarza
Gość Hubert2000
nie warto się zabijać ja też kiedyś próbowałem miałem podobne problemy ojciec mnie lał nie nawidziłem życia wziełem środki nasenne ale mnie odratowali aż kiedy potem mi się przyśnił dziwny sen i kiedy się obudziłem znowu nabrałem sensu życa też lepiej jak cię ktoś bije zadzwoń na policje albo do rzecznika praw dziecka i twoje życie znowu nabierrze sensu więc nie warto się zabijać
Odnośnik do komentarza
Gość mirelaa
mam taki problem , że wszyscy mnie olewają i winią za to czego nie robię i dostaje ochrzan za to . Nie wiem co mam robić tłumaczyć się nie mogę bo i tak to nie daje rezultatów... Miałam zamiar się pociąć ale zrezygnowałam ponieważ nie mam wystarczającej odwagi.. Chciałam połknąć tabletki takie mocne od babci.. ale w ostatniej chwili mama przyszła do domu.. A napisałam tu z takiego powodu by dowiedzieć się jak się można zabić bez boleśnie i też gdzie ..? Może ktoś wie..? :(((
Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja 541332
Cześć Ada ,mam prawie 12 lat twoje imię mi się podoba i dużo moich koleżanek ma tak na imię a nawet mam przyjaciułkę o tym imieniu.Ja terz czsami czuje się niepotrzebna w nie jestem ani bogata ani bardzo biedna ale codziennie na zmiane nosze 2 pary jednych tych samyych spodni tylko w innych kolorach a wszyscy inni maja ładne ciuchy i ich stać na to wszystko a mnie nie gdy miałam 3-4 lata mój tato pił a ja siedziałam w domu z mamą nie mogłyśmy nawet przed dom wyjść ale 3 dni po tym przyjachała do mnie do domu policja z dwiema ciociami i z wójkiem i zabrali mi tate ja i mama przeniosłysmy się do cioci a już po kilku latach w jeszcze w tamtym roku 2010 mama poznała faceta i jest z nim przez całe swoje żecie będzie mi brakowało taty on się zmienił i mnie odwiedza dosyć często nadal nie moge się pogodzić z myślą że moja mama kocha pewnego kolesia którego ja znam nie cały rok a nie kocha mojego taty tata jeszcze wtedy kiedy mama nie poznała nowego chłopaka pamiętał o mamie ina każde urodziny mamy przychodził pewien pan z kwiatami urodzinowymi od taty ,raz nawet przyszedł sam tata z 60 różami to było piękne ale mama kocha kogoś całkiem innego :(((myślę że ci się uda wytrzymasz to nie myśl o tym co inni o tobie mówią zrób to dla wszystkich masz dopiero 15 lat ja prawie 12 ale ja postawiłam się innym i nie słuchałam nikogo kto jest przeciw mnie i teraz każddy mnie lubi a 5 jednych dziewczyn wraz z koleż.z klasy mnie nie nawidzą ale zato tylko one nawzajem się lubią i nikt ich inny nie lubi TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI UDA CI SIĘ:)pozdro
.Patry$ka z Kudowy Zdrój.
Odnośnik do komentarza

Czesc Ada wiem przez co przechodzisz, ja tez nie mialam latwego zycia. Wszystko zaczelo sie Jak bylam dzieckiem, moj Tata byl alkoholikiem I strasznie bil I zdradzal moja mame, wkoncu Jak ona zdecydowala ze.od niego odejdzie to zeby ja zatzymac zabral mnie I Moje dwie siostry od niej ale wogole sie nami nie zajmowal, tylko pil I nas bil, mama sie go bala wiec nawet nas nie mogla od niego zabrac, wkoncu ja I moja starsza siostra ucieklysmy do mamy ale nasza malutka siostrzyczka ktora wtedy miala 5 lat zostala bo byla za mala zeby cokolwiek zrozumiec, mama o nia sadowala ale przez taty klamstwa I wymyslonych swiaskow sad przydzielil opieke nad nia ojcu, poniewarz sie go strasznie balysmy nie widzialysmy siostry piec lat, bo ostatni raz Jak go widzialysmy to o malo mamy nie udusil, po pieciu latach siostra przyszla mieszkac do nas ale miala silna nerwice I bulimie, biedne dziecko nie malo latwego zycia I do tej pory leczy sie u psychologa. Moja mama zaszla w ciaze w wieku 16 lat wiec tez nigdy nie miala maciezynskiego instynktu I nie potrafila nas kochac w taki sposob Jak matka powinna, dla niej zawsze liczyly sie tylko pieniadze, orginalne ciuchy, botoksy I silikony w piersiach, czym bardziej sie starzala Tym bardziej jej odbijalo I zaczela sie do nas porownywac I mowic ze jest lepsza od corek I pokryjomu sypiac z naszymi chlopakami zeby sobie udowodnic ze jest lepsza od nas. Nigdy nie slyszalysmy slowa Kocham z jej ust, tylko wiecznie nas wyzywala I ponizala, moja mlodsza siostra wpadla w bulimie poniewaz matka jej powiedziala ze jest gruba Jak swinia I ze zamknie lodowke na klodkie, ktora I tak wiecznie byla pusta, bo matka zawsze nam wszystkiego zalowala nawet an bulke do szkoly, a nigdy nie pracowala tylko byla na utrzymaniu bogatego kochanka. Szczerze mowiac Moje zycie nie bylo latwe ale ja nigdy nie myslalam o samobojstwie, bo co cie nie zebije to cie wzmocni!!! Ja tez bylam zawsze bardzo mila dla wszystkich, pomagalam znajomym Jak tylko potrafilam a oni w podziekowaniu mi tylek obtabiali I sie ze smiali za plecami ze jestem naiwna I glupia, ale sie skonczylo przejzalam Na oczy I znajomosc z takimi sie skonczyla bo to oni potrzebowali mojej pomocy a nie ja ich. Musisz byc silna I nie dac ludziom dostac sie do twojej glowy, oni nie sa warci twojej uwagi I nigdy nie bierz do siebie co oni mysla I mowia. Ja mialam ciezkie zycie ale nigdy sie nie poddalam, na ta chwile mieszkam w Angli mam kochanego meza I piekna cudowna coreczkie i synka w drodze, starsza siostra otworzyla swoj salon kosmetyczny a mlodsza jest na ostatnim Roku prawa. Nie mialysmy w zyciu I milosci od rodzicow ale sie nigdy nie poddalysmy walczylysmy o swoje szczescie do konca. Wiec pamietaj wytycz sobie cel w zyciu I zacznij do niego dazyc nie zaleznie od niczego I nie pozwol nikomu zniszczyc twoich marzen I nigdy sie nie poddawaj!!! A wszystko bedzie dobrze:) Pozdrawiam goraco.

Odnośnik do komentarza

Szybko i bezboleśnie, wydaje mi się, że są tylko 2 takie sposoby, tanie i bezbolesne, ale jako człowiek nie powiem Ci o nich a i Ty jako człowiek nie powinnaś uciekać od życia, ale za wszelką cenę żyć. Znajdź sposób by wyrwać się z życia w którym tkwisz teraz; usamodzielnij się. Postaraj się znaleźć pracę w dużym mieście, zapisz sie na dobre studia i postaraj się je ukończyć z najlepszym możliwym wynikiem. Potem staniesz się całkowicie niezależna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...