Skocz do zawartości
Forum

Seks pod rząd


Gość kiriman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Kochałem się z moją partnerką dwa razy z rzędu w jej dni płodne. Oczywiście zachowaliśmy możliwe środki ostrożności zakładając prezerwatywy. Przed wytryskiem wyszedłem z pochwy, a z prezerwatywami wszystko było w porządku - nie pękły, ani nie zsunęły się. Kochaliśmy się w odstępie około 1,5h. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę?
Dziękuję za odpowedź

Odnośnik do komentarza

Tak, ale wiesz, boje się o to, czy plemniki po pierwszym stosunku nie dostały się na prezerwatywę. Wytarłem co prawda w chusteczkę, ale jak wiadomo nie da się "wytrzeć" wszystkich. Faktem jest, że zabezpieczaliśmy się i nie kończyłem w niej tylko po wyjściu, a z gumkami było wszystko OK

Odnośnik do komentarza

Normalni ludzie to stosują jedną najskuteczniejszą metodę antykoncepcji zamiast trzech, w tym dwóch wątpliwych ( kalendarzyk i stosunek przerywany ). Jak tylko liczycie dni płodne zamiast codziennie badać śluz i mierzyć temperaturę w pochwie to nigdy nie macie pewności że akurat nic się nie poprzesuwa w danym cyklu.

Odnośnik do komentarza

Karimi, widać, że za wszelką cenę chcesz pokazać swoją wiedzę i rację, ale Twój ostatni post odbiega lekko od tematu. Z tego co przeczytałem pytania nie dotyczą skutecznej antykoncepcji, ani wątpliwości co do zajścia w ciąże przez niedopilnowanie dni płodnych. Kiriman wyraźnie napisał, że jego partnerka miała dni płodne, ale boi się (mimo zachowania wszelkich środków ostrożności), czy nie doszło do zapłodnienia. Otóż moim zdaniem nie masz się czego obawiać :-) Zabezpieczyliście się, a na dodatek stosowaliście stosunek przerywany.
Mniej napinki w odpowiedziach życzę, peace!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...